Perşembe Akşamı Caddebostan-Pendik turu

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Yarın akşam Keremcan (GezginRocker) ile beraber Pendik'e gidip geleceğiz. 20:00'da Çarşamba turu ile aynı yerde (Caddebostan Migros'un arkasındaki bisiklet yoluna yakın banklarda) buluşup 20:15'te yola çıkacak, Pendik'te kısa bir mola verdikten sonra aynı güzergahtan geri döneceğiz. Bayram arifesinde biraz ter atmak isteyen bisiklet severleri bekleriz.

Scudo

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Katılmak isterdim ama o saatte çalışıyor olacağım. Ortalama tur hızınızıda yazarsanız katılımı etkileyebilir.

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
ortalama hız çarşamba turunun biraz üstünde olacaktır muhtemelen. takriben 20-22 km civarı diyelim.

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@robinthegreen
gaza getittirip 43,5 a çıkarttırıp sora birden yavaşlattırıp sora bidaha gaza getirmeyinde aynı hız sorun diil =) ( doruk kotan abi oluyo beni gaza getiren )

dorukkotan

Üye
Tepki
28
Kısmet olursa oradayım...

Ama görüşemezsik diye,

"Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun!

Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun İNŞALLAH!

Güzellik, birlik ve beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyorum. Büyüklerim ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öperim..."

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
evet arkadaşlar buluşuyormuyuz ona göre geliceğim yani geliceğim zaten ama biri tur hala var derse daha iyi olur

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :mad: :boese157:
Bu güzel turdan şu an haberim olabildi.
Trafiğin yoğunluğundan çarşamba gecesi turuna da katılamamıştım.
Bu günde yarım gündü, akşam 17,30 gibilerde evdeydim.
Ara sıra bu tip turlar düzenleriz diyorsanız, bir ara görüştüğümüzde size cep telefon numaramı vereyim. Bu güzergaha her zaman talibim.

KemalBaloglu

Forum Demirbaşı
Tepki
779
Çok Güzel bir tur oldu aklıma gelen tek eksik resimler ben diğer arkadaşlar fotograf makinasi getirmemişiz en azından ben getirmedim eminim
turu düzenliyen arkadaşlara çok teşekkürler sayenizde biraz kalori yaktık
bol pedallı günler dilerim