Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

perşembe akşamı bisikletçileri- istanbul anadolu yakası

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında meriç demiray tarafından paylaşıldı.

1. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    sevgili dostlar, arkadaşım Nilhan Yıldırım Tüm Türkiye'de sürüş yapan "perşembe akşamı bisikletçileri"ni anadolu yakasında canlandırmak için çalışıyor. Ben bu perşembe ve her perşembe saat 20.00'de orada olacağım, etkinlik hız derdi olmayan keyifli bir sürüş ve sohbetli bir moladan sonra geri dönüş şeklinde olacak. bu güzel etkinliğin buralarda da oturması için desteğinizi ve katılımınızı bekliyoruz, hayat ve bisiklet paylaştıkça güzel :) selamlar

2. Tolga Ayla

Tolga Ayla Onursal Üye

Seviye:
    Nerden nereye idi bu tur..

3. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    suadiye oteli-dragos

Tolga Ayla bunu beğendi.
  4. refah terzi

refah terzi Üye

Seviye:
    star gazetesindeki haberinizi okudum. İzmir'de kurulmuş grup:). bu gruplar çoğalmalı daha da kalabalıklaşmalı. Çok geç kaldık çok...

bu arada bende katılmak isterdim ama genelde 20 km hızın aşağısına düşmüyorum.yani konsept bana göre değil:)

5. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    selamlar aslında biz de 20kmnin altına düşmeyeceğiz, 20.00-11.00 arası dragos'a gidip mola verip dönmüş olacağız, bekliyoruz

Hulki Bademoglu bunu beğendi.
  6. Tayfun Kutlu

Tayfun Kutlu Aktif Üye

Adı:
    Tayfun Kutlu
    Seviye:
    Ben de katılmak isterim, fakat bu organizasyonlar gün ışığında yapılamaz mı acaba ?

7. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    genelde çalışan insanlar olduğundan turlar hafta içi akşamları yapılıyor sevgili tayfun, bekleriz

8. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    buluşma yeri neresi?

caddebostan migrosun arkasındaki çay behçemsi yerde olabilir mi?

9. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    meriç bey grubunuza başarılar dilerim,,,erenköy ethemefendide oturmaktayım 4 dakikada bağdatta oluyorum bisiklet ile...,,hız derdi olmayan arkadaşların bir araya gelmesi bence isabetli olmuştur,,,salı perşembe gece sürüşlerine çok olmasada az katıldım gece sürüşlerini pek sevmem ,,,,özellikle sahilde aklı kıt sürücülerin olması benim canımı çok sıkmaktadır ............güya bisiklet yolları yapıldı ama hikaye bisiklet yolunun tam emniyetli olması lazım idi fenerbahçeden tuzlaya kadar kesintisiz gidişli dönüşlü bisiklet yolları yapılmalı idi öyle arabanın girmesi için yol olmaz araç yolu ile bisiklet yolu kesilmez ,,,bu yüzden ben asla pazar turlarımda sahil yollarını gidişte ve dönüşte kullanmam .......çok nadir kurtdoğmuş offroaduna giderken tuzlaya sahilden gideriz.....ama gidişin güzergahını değiştireceğim ...
    evet perşembe gecelerinde başarılar dilerim ,,,

10. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    Kudret abi, bir kez sohbet etmiştik moda'daki bisikletçide, ciritical mass ve köprü geçişlerinde de birlikte pedallaşmıştık, bu ilk sürüşlerde bize katılırsan moral olur

Sevgili Samet buluşma yeri Suadiye oteli önü, 20.00, Dragos'a gidip geleceğiz. bekliyoruz

görüşmek dileğiyle, selamlar, sevgiler.

11. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    teşekkür ederim meric ,,,,bakalım ,,tekrar başarılar dilerim bol katılımlı turlar olmasını dilerim ...

12. SametAksuoğlu

Seviye:
    hocam,
    saat 19 da, caddebostan migrosun arkasındaki çay bahcesinde marmara üniversitesi bisiklet kulübü olarak buluşacağız; arkadaşlarıma güvenli sürüş ve cumartesi günü yapacağımız bisiklet turuna ilişkin brief verdikten sonra, sizlerin karşısına çıkacak şekilde suadiye otelin önüne pedallayacağız.

aramızda bayanlar olduğundan ve onların performanslarını tam bilemediğimden, sizlerle ne kadar pedallayabilriiz bilmiyorum, ancak ilk buluşma için fazla kasmak istemiyorum. gidilir bir çay bahçesinde oturulur..vesaire..

13. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    çok geç gördüm, bu hafta tekrar yapacak mısınız?

14. SametAksuoğlu

Seviye:
    selamlar;

bu hafta ekip içi iletişimsizliğin kurbanı olduk. 2 arkadaşı Kadıköy balonun önünde beklemeye başladım. Halbuki bana balona geleceklerini söyledikleri halde asıl buluşma yeri olan caddebostan'a gitmişler; bu durum bana bildirilmeyince epey bir oyalandım. bir üstüne yanımdaki bayan arkadaşlar tahminimden daha yavaş sürmeye kalkınca, teyy teyy pedalladık ve 19.00da başlaması gereken sürüş, 20.00da ancak başlayabildi :)

perşembe akşamı bisikletçilerini istanbulda hayata geçirmek konusunda, Funda Ulutürk beni epeyi cesaretlendirmişti.

bu sürüşü, bu yüzden özellikle perşembe akşamına aldım. Bizim gurup, özellikle yeni başlayan, ilk kez kullanan, bisikletini yeni almış arkadaşlar için olacak. Buluşma yeri olarak yukarıda yazdığı gibi 19.00, aynı şekilde buluşma yeri de migrosun ardındaki çay bahçesi olarak belirlendi. Ayrıca, karşıdan ya da üsküdar yönünden gelenler için, 18.15 de kadıköy ayağı da eklendi. 18.15 de kadıköy vapur iskelesinden hareket eden arkadaşlar, 19 daki ana gurup hareket etmeden önce caddevostan migrosun ardındaki çay bahçesinde olacaklar.

Temposu yavaş, kendine güvenemeyen arkadaşları bize yönlendirebilirsiniz. Bizde level atlayan arkadaşları sizin guruba paslarız.

15. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    sevgili Samet, biz geçen hafta 2 kişiydik, bu hafta 4-5 kişi olmayı planlıyoruz, öyle kalabalık bir durum yok, yarın(perşembe) 20.00'da bostancı iskelesinden dragosa doğru hareket edeceğiz. bizde de yeni başlayanlar var, denk gelirsek birlikte sürelim

16. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    arkadaşlar ilk hafta 2 kişiydik, geçen hafta 4 kişi olduk, bu hafta 6-7 ya da daha çok olacakmışız gibi görünüyor. BEKLERİZ. Etkinlik tam olarak şöyle:

PERŞEMBE 20.00 CADDEBOSTAN MİGROS HAREKET
    ASFALT YOLDAN GRUP BİRLİĞİ İÇİNDE DRAGOS
    ÇAY KAHVE MUHABBET
    11. OO CADDEBOSTAN MİGROS VEDALAŞMA

Ulaş Apak bunu beğendi.
  17. Sarp ÖZTÜRK

Sarp ÖZTÜRK Aktif Üye

Seviye:
    Bizim grupla(salı-perşembe) gün ve saat olarak çakıştığı için sportif amaçlı binen kişiler bizi tercih ediyor.Bizim gruptanda size katılım olurdu fakat gününüz çok ters.Keyifli ve bol pedallamalar.:) umarım böyle güzel etkinliğe katılım kat ve kat daha fazla olur

18. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    teşekkürler Sarp, asfalttan gideceğiz ama sizden çok daha yavaş olacağız, belki ileriki haftalarda mola yerlerinde falan karşılaşırız, iyi eğlenceler

19. Utku_Abay

Utku_Abay Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Selamlar, PAB toplantıları hala devam etmekte mi? İnternet sitesinde güncel bir habere rastlayamadım.

20. meriç demiray

meriç demiray Üye

Seviye:
    daha yeniyiz Utku :) bu akşam bekliyoruz, caddebostan migros 20.00