Perşembe Akşamı Bisikletçileri İstanbul Anadaolu Yakası

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında ahmet yarlıgan tarafından paylaşıldı.

 1. ahmet yarlıgan

  ahmet yarlıgan Yeni Üye

  Kayıt:
  4 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  11
  Beğeniler:
  8
  Şehir:
  İstanbul
  Seviye:
  Merhaba arkadaşlar
  Bizler her perşembe akşamı saat 20:00 da Şaşkınbakkal Beltur da toplanıyoruz ve herhafta değişik bir rota seçerek pedallıyoruz. Kış günlerinde genelde rotayı fazla uzatmamak ve trafiğe girmemek için Kartal istikametine pedallıyor ve 1 saatlik bir çay kahve molası veriyoru ve tekrar Şaşkınbakkal istikametine dönüyoruz. Turumuz Gebze-Pendik-Kadıköy-Atşehir-Yakacık-Üsüküdar ve çeşitli semtlerden katılan arkadaşlarımız bulunmakta. Turumuz sadec anadolu yakasında oturanlar için geçerli değildir. Avrupa yakasındanda Bağcılar-Beşiktaş-Bakırköy ve çeşitli semtlerden katılanlarda bulunmaktadır. Bu arakadaşlar kendi aralarında anlaşıp beraber gelmekte ve gitmekte.
  Turumuz performans turu değildir ve sosyalleşme tanışma turudur. Tüm bisiklet gruplarından arkadaşların katılımı bulunmaktadır. Turumuz esnasında yapılan sohbetlerden güzel tur programları çıkmakta ve hafta sonlarıda yine hep beraber İstanbul yada İstanbu çevresindeki yakın illere ilçelere turlar düzenlemekteyiz.
  Bizimle tanışmak ve birlikte pedallamak isteyen arkadaşlarımızı her perşembe günü saat 20:00 da Şakınbakkal Beltura bekleriz.
  Detaylı bilgi için Facebook grubumuzad üye olabilirsiniz.
  https://www.facebook.com/groups/174075742662347/
   
  mahir- ve Ulaş Apak bunu beğendi.