Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Performansını Geliştirmek İsteyener Gelsin!

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Fatih Ertörün tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Ertörün

Fatih Ertörün Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar Merhaba,
    Birçoğunuz beni daha çok 2.el parça satışından tanıyor fakat ben eski bir yol yarışçı aynı zaman bisiklet antrenörüyüm ve kadans bisiklet olarak bisiklet üzerindeki performansını geliştirmek isteyen herkesi yapayacağımız antrenmanlara bekliyorum! :)
    Yer:
    Sasalı Kuşcenneti yolu ve
    Sasalı piknik alanı
    Zaman:
    Hafta içi belirli günler ( gelen talebe göre)
    Pazar günleri
    Buluşma Noktası:
    Kadans Bisiklet
    (Bostanlı)
    Katılımcıların durumuna ve kişisel performans hedeflerine göre kişiye özel antrenman programları düzenleyecek, belirli günler topluluğumuz içinde yükleme (interval) antrenmanları düzenleyeceğiz.

Başvuru için:
    Kadans Bisiklet
    Fatih Ertörün
    0232 369 0 963
    0533 659 17 56
    info@kadansbisiklet.com
    www.kadansbisiklet.com
    Saygılarımla
    Fatih Ertörün
    Antrenman yapacağımız parkurdan, geçen yıl düzenlenen yarışa ait birkaç foto:

2. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Çok güzel bir düşünce.
    Ben de şöyle bir fikir vereyim.

Güzel bir yarış parkurunuz varsa eğer, böyle çok trafik olmayan, asfaltı düzgün, yokuşuyla, finishiyle;
    Bu parkurdaki dönüşler vs. yere sprey ile çizilip, haftanın belli bir günü yol yarışı düzenlenebilir.
    İlk 10'a puanlama yapılır.
    Sezon sonunda da birinciye ufak bir hediye verilir. Belki bir kupa yaptırılır (5-10 liraya yapılıyor bu).

Benim aklımda bunu yapmak var, İstanbul-Büyükçekmece çevresinde uygun bir parkur da var şu an. 60km'lik. Bu parkurda yarış düzenlemeyi düşünüyorum, eğer yurtdışına çıkma işimde sorun olursa.

Bence bu tarz bir organizasyon ya yapılabilir? Ne dersiniz buna?

3. deniz öztürk

deniz öztürk Yeni Üye

Seviye:
    bence de yapılmalı ne kadar çok yarış olursa insanlar o kadar bilinçlenecek

Artık Yok bunu beğendi.
  4. Fatih Ertörün

Seviye:
    Evet kesinlikle bu tarz etkinlikleri düzenlemek gerekiyor,

Antrenmanlarımız aralıksız tamamen kondisyonu yükseltmeye dayalı şekilde olacak, isteyen arkadaşların yol yarışına katılmalarına yardımcı da olacağız bu konuda gereken yönlendirmeleri ben yapacağım.
    Bu arada tüm bunlar ücretsizdir.

0533 659 17 56 nolu telden ya da
    fatihertorun.impex@yahoo.com dan bana ulaşabilrisiniz.

Saygılarımla
    Fatih Ertörün

5. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    Yakın Zaman İçinde Toparlanalım Ayrıntılarıda Konuşma Şansımız Olur

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  6. Görkem Kavasoğlu

Görkem Kavasoğlu Aktif Üye

Seviye:
    Ben katılmak isterim :)

7. deniz öztürk

deniz öztürk Yeni Üye

Seviye:
    keşke Ankarada da bu tür performans yada parkur antrenmanları yapılsa haftada bir gün ne güzel olurdu giysek yaz kış demeden kıyafetleri home trainerde rahat etse:)

8. Serdar Unalan

Serdar Unalan Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kaldı ki Eymir gibi doğal bir bisiklet parkurumuz var arazisi ayrı çevresi ayrı güzel .

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  9. deniz öztürk

deniz öztürk Yeni Üye

Seviye:
    eymir güzel fikir

10. Fatih Ertörün

Seviye:
    Arkadaşlar,

Bu pazar ( 27 ocak 2013) eğer çok şiddetli bir hava muhalefeti olmaz ise saat 11.00de sasalı piknik alanı giriş kapısının önünde buluşacağız.Gelmek isteyenler ama burayı bilmeyenler bana 0533 659 17 56 ve 0232 369 0 963 nolu tellerden ulaşabilirler.

Saygılarımla
    Fatih Ertörün
    Kadans Bisiklet

serkan hilal ve Berk Mercancı bunu beğendi.
  11. hektor

hektor Yeni Üye

Seviye:
    bu hafta sonu bir faaliyetiniz yok mu?

12. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Geçen hafta faaliyet olmadı zaten, ilki bu hafta . Bu arada yarış değil bir performans geliştirme antremanı

13. hektor

hektor Yeni Üye

Seviye:
    Tamam da ne zaman? saati nedir? hem yarıştan bahseden kim? anlamadım. bir de siz nerden biliyosunuz? duyuruyu yapan fatih arkadaş

14. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Birincisi "yarış değil" cevabını size değil , diğer arkadaşlara vermiştim .

İkincisi Fatih , benim hergün gidip geldiğim , dükkanını ziyaret ettiğim , görüştüğüm bir arkadaş . "Siz nerden biliyorsunuz , duyuruyu yapan fatih" lafı biraz ağır kaçtı . O zaman Fatih'e direk mesaj atın . Soruyu ortaya sormayın . Facebook'tan Fatih Ertörün'ü ekleyin

El-Cevap : 3 Şubat 2013 Pazar , saat = 11 : 30 Çiğli - Sasalı Piknik Alanı . Şu ana kadar 12 kişi geleceğini teyit etti. Sürüş hafif antreman seviyesinde olacak . Arada interval yapılacak . Şimdilik plan bu .

15. Evren Uyanık

Evren Uyanık Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İyi düşünülmüş bir fikir. Sohbet amaçlı toplanıp hafif tempoda turlar yapan çok sayıda grup var, ancak performans geliştirme amaçlı toplu bir organizasyona denk gelmemiştim. Yüksek tempoda sürmek isteyenler sanırım genelde kendi aralarında toplanıp çıkıyorlar. Bu organizasyon ilgimi çekti. Yarın ben de orada olacağım. Ne kadar ayak uydurabilirim bilmiyorum ancak aktivitelerin devamı olursa düzenli olarak katılmaya çalışırım.

16. hektor

hektor Yeni Üye

Seviye:
    Cem bey, maksadım bir tartışma açmak değil, ancak konu açıklığa kavuşsun diye ben de sizin gibi sırasıyla cevap vereyim:
    1) Ben sorduğumda konu tek sayfadaydı, sorumla 2. sayfaya geçti, yani o tek sayfayı okumamam gibi bir şey sözkonusu olamaz. Bu tek sayfada da faaliyetin yarış mı olduğuna dair bir soruya rastlamadım.(sadece 1 kişi önermiş)
    2) "Fatih benim arkadaşım" diyorsunuz, işte benim de sorduğum buydu, ben sizi tanımadığımdan Fatih beyle ilişkinizi bilemem, siz de bahsetmediğinizden "geçen hafta olmadı ilki bu hafta" bilgisini nereden aldığınızı sormuştum sadece, alınganlık göstermenizi gerektirecek bir şey yok bunda değil mi? Yanlış anladınız galiba. :)
    3) "Soruyu ortaya sormayın" demişsiniz, ancak burası bir forum, Fatih bey de konuyu buraya yazdığına göre herkesin uygun şekilde yazma, soru sorma hakkı vardır. Cevaplanır veya cevaplanmaz ayrı.

Siz, "ben Fatih'le görüştüm bu haftasonu faaliyet yapılacak, saati sonra bildirilecek" gibisinden bir şey yazsaydınız daha iyi olurdu galiba.
    Zamanını yazmışsınız teşekkürler ama saati bana uymadı bu hafta gelemiycem, sizlere iyi pedallamalar.

17. Evren Uyanık

Evren Uyanık Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Antrenman hızlı başladı, hızlı geçti, hızlı bitti :) Arkadaşların performansına hayran kaldım yalnız. Sadece 10 dakika tutunabildim gruba, sonrasında acı bir şekilde koptum. İlk 10 dakika %90-95 nabızla sürmüşüm, 1 saat sürdürülebilecek gibi değildi zaten, koptuktan sonra da %80-85 nabızla sürmüşüm kalanını. Kendi başıma sürerken uzun turlarda %70 ortalamayı ancak görüyorum. Dönüş yolunda bile %95 nabız gördüm ki arkadaşlar ayırmaya devam ediyordu bu sırada :)

Yüksek tempoya alışmak için baya bir daha çalışmak lazım anlaşılan. Bisikleti de değiştirmek gerek sanırım. Gerçi bu fark bisikletten ziyade arkadaşların daha antrenmanlı olmasındandır diye düşünüyorum ama herkeste yol bisikleti olunca bisikletlerde de gözüm kalmadı değil hani :)

Artık Yok ve ersen t. bunu beğendi.
  18. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:

Konuyu uzatmayalım . Saygılar . Bu hafta sizi de aramızda görmek istiyoruz

19. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:

Evren Bey zamanla herşey olur . Öncelikle hedefinizi belirleyip o yönde bir gelişim göstermek için size Fatih Beyle beraber elbirliğiyle yardımcı oluruz. Şüpheniz olmasın .

Evren Uyanık bunu beğendi.
  20. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bisiklet değiştirme fikriyle ilgili olarak yazmak istedim.

Benim mtb nin dişlisini değiştirdim.Aynı eforla 35 yerine 45 yapıyorum.Ayrıca dişsiz ince lastik de büyük fark yaratıyor.Bu iki faktörü göz ardı etmemek lazım.

Ama elbette yol bisikleti ile mtb, antrenmanlı bisikletçi ile antrenmansız bir olmaz.Onlara diyecek bir şeyim yok :)