Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

People for bikes hakkında...

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Tuğrul Tomba tarafından paylaşıldı.

1. Tuğrul Tomba

Tuğrul Tomba Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Günaydın arkadaşlar,
    başlıkta gördüğünüz gruba nasıl ve ne zaman iletişi bilgimi vermişim hatırlamıyorum, ancak üye olup daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istedim. linki şu: PeopleForBikes
    ancak üyelik bilgilerimi doldururken en altta IRK seçme sorusu vardı, bu bölümle ilgili küçük bir açıklama var, ancak ingilizcem ok iyi değil. Bu ırk sorusu beni soğuttu biraz. Bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba?
    Selamlar, sağlıcakla kalınız.

2. Eren D.

Eren D. Kıdemli Üye

Adı:
    Eren Demirbaş
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Tam olarak nerede? Göremedim

3. Antecurs

Antecurs the dark side is always with you

Adı:
    Halil TAŞ
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kullandığınız çevirmen neyse "Race" kelimesini ırk olarak çeviriyor olabilir mi? Race hem yarış hem de ırk anlamına gelir.

Tuğrul Tomba bunu beğendi.
  4. Çağrı Soylu

Çağrı Soylu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Sanırım White, Hispanic, Asian vs. olan kısımdan bahsediyorsunuz. White seçebilirsiniz. Amerikan sitelerinin kayıt sistemlerinde özellikle iş başvurusu tarzı formlarda sık karşılaşılan bir alan.

5. Tuğrul Tomba

Tuğrul Tomba Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Çağrı Soylu evet tam oradan bahsediyorum da, ancak neden bu bilginin istendiğini anlayamıyorum. Yine de teşekkür ederim.

6. eren cerciz

eren cerciz Aktif Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    @Tuğrul Tomba ten renginize ve ırkınıza göre kas yapınız tahmin ediliyor. Evrim sürecinde ırkınızın yaşadığı gelişim göz önünde bulunduruyor ve... :)) Ya da dünyada çok sayıda ırkçı olduğu için soruyorlardır :)

Kimseyi ırkçılıkla suçlamak falan için yazmadım. Sadece kategoriye bu kadar merakın temelinde başka bir şey olmadığını düşünüyorum

Tuğrul Tomba bunu beğendi.
  7. Zekeriya Çab

Zekeriya Çab Forum Bağımlısı

Seviye:
    O dangalak Amerikalılar sandığınızdan daha Irkçı genelde güvenlik önlemleri için sorduklarını sanıyorum. Muslümamlarla Müslümanlar'ı asyalılarda asyalıları eşleştirme aynı yere koyma gibi bir alışkanlıkları var. Sosyal alanda da Irkçı davranılıyor zaten Facebook un çıkışıda Irk ayrımı net olmaması başarı sağladı yoksa Amerika'da Facebook gibi bir çok site kuruldu ondan önce.

özgürakt bunu beğendi.