Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pendik'ten Selamlar

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında ERTĞRL tarafından paylaşıldı.

1. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sonunda bisikletimi alıp aranıza katılabildim. Sedona 325'i bugün alıp aldığım gibi Fenerbahçe'den Pendik'e pedalladım. En son 15 yaşında seleye oturmuş 28 yaşında masabaşı çalışan bir adam olarak kendime biraz da şaşırdım aslında. Ya bisiklet çok iyi, ya ben oturduğum yerde kondisyonu geliştiriyormuşum da farkında değilmişim ya da sahil yolunda 30km gitmek hiçbir şey değilmiş, bilemiyorum.
    Sizleri 2-3 aydır takip ediyordum ama bisiklet almadan foruma üye olmak içimden geçmedi. O yüzden sinsi sinsi gelip buradan bilgi topladım, bisiklet seçimimde de çok yardımcı oldunuz, teşekkür ederim.

Daha geniş turlara cesaret edene kadar haftasonları Pendik-Kadıköy arası sahil yolunda olmayı planlıyorum. Bu arada Bike&Outdoor'daki arkadaşlara selamlar, merak etmesinler bir iki ufak badire hariç sağ salim evime varmayı başardım.

2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bende sürekli aynı rotadayım o rotada 1500 km yaptım.

Max Torque ve ERTĞRL bunu beğendi.
  3. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok iyiymiş.
    Bugüne kadar benim için bisikletle o yolu kat etme düşüncesi dağları delmek gibi bir şeydi. Varlığından haberdar olmadığım kondisyonuma hiç güvenmiyordum ama bugün rahat rahat gittiğimi görünce çok mutlu oldum. Şu anda gayet iyi hissediyorum ama yarın kalktığımda tüm eklemlerim sızlıyor olmazsa yine oralarda olmayı planlıyorum. Karşılaşabiliriz.

4. Uğur Kırelli

Uğur Kırelli Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Öncelikle bisikletiniz ve üyeliğiniz hayırlı olsun. Sedona 325 tasarımını çok sevdiğim ama hidrolik disk frenlerinden dolayı almaktan vazgeçtiğim bir model,umarım üzmez sizi. İyi pedallamalar :)

5. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkür ederim.
    Henüz neyi tercih edeceğimi tam olarak bilmediğimden tecrübelilerin paylaştıklarına göre başlangıç bisikleti olarak uygun olduğunu düşündüm. Hidrolik frenlerin artısını eksisini artık kullanarak göreceğim. Tabi nasıl bir problem yaşayabileceğimi bilirsem çok yardımcı olur, hazırlıklı olurum en azından.

6. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bazen artık sıkıldım o yoldan diyorum ama bir çekiciliği var vazgeçemiyorum,günde 50 km yapıyorum sonrasında hiç bisiklet sürmemiş gibi devam ediyorum gündelik yaşantıma,kondisyon kazanınca ağrı felan olmaz yani birde bisiklet çok nankör 1 hafta ara vermeye gelmiyor.

7. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu işe girişirken hedefim tur yapmaktı, sahil yolu da güzel gerçi bugün denize baka baka gelirken çok keyif aldım. Ama değişik yerlere bisikletle ulaşmak, gidip görmek düşününce çok cazip geliyor. Ben muhtemelen uzun bir süreyi weekend hero olarak geçireceğim. Haftaiçi iş malum, eve gelişim de hayli geç, belki yaz akşamları arada bir eve geldikten sonra çıkar iki dolanırım. Yoksa mecburen haftasonları.

8. Cycmode

Cycmode Life Behind Bars

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    Hayırlı olsun Ertuğrul bey hosgeldiniz foruma. Tanışalım sizinle o rotada surekli turluyorum birlikte pedallarız...keyifli forumlar.

9. Burcuu

Burcuu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Güle güle, iyi günlerde kullanın :) Bayaa ara vermişsiniz bisiklete. Eminim çok daha keyifli bir tecrübe olmuştur bu yüzden.

10. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hoşbulduk, teşekkür ederim. Belki de geçen haftasonu karşılaşmışızdır, çok kişiyle selamlaştım yol boyunca. Önümüzdeki haftasonu yine oralarda olacağım, yola çıkarken haber veririm kesinlikle.

Teşekkür ederim. Evet, günün yorgunluğuyla güneş yanıkları birleşince o günün akşamı bisikleti bıraktığım 15 yaşıma geri döndüğümü hissettim. Bayadır bir günü böyle dolu dolu geçirmemiştim.

11. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    hocam merhaba, pazar günü bisiklet ulaşım platformunun bir turu var. bende pendik de oturuyorum. eğer yoğun bir gün istiyorsanız gidelim beraber :))

abi desem daha olur (edit)

12. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

Merhabalar, şimdi üstünkörü bir araştırma yaptım ama tur hakkında bilgi bulamadım. Eğer beni zorlamayacak bir tursa memnuniyetle katılırım. Pendik'ten çıkar gideriz beraber. Turun detaylarını öğrenebileceğim bir adres var mı?

13. Max Torque

Max Torque Forum Bağımlısı

Adı:
    Hüseyin Gündoğdu
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Foruma hoş geldiniz :), bisikletiniz hayırlı olsun.

14. Emrah KARAKAŞ

Emrah KARAKAŞ Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Merhaba, bende Carraro 225 ile katıldım aranıza geçen ay. Güzelyalıdan hareketle Maltepeye kadar gidiyorum. Devamlı pedallayan 2 arkadaşız.

15. erkan_harman

erkan_harman XRS 30 TIAGRA

Adı:
    Erkan Harman
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    cengiz abi bugun turluyo ne yazikki beraber turlama firsati bulamadik olmadi hafta sonu ayarliyalim kalabalik da oluruz hem baya kisi variz

Bu arada hos geldin hayirli pedallar sana

16. ERTĞRL

ERTĞRL Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet bu 1 ay içerisinde benim de dikkatimi bu civarlardan çok bisikletçi çekti. Haftasonu bir aksilik çıkmazsa sahil yolunda olmayı planlıyorum. Haberleşip bir saat, çıkış noktası belirleyebiliriz. Farklı bir yerlere tur da olur, bir organizasyon olur ne bileyim. Adaya gitsem mi diye geçiriyordum mesela aklımdan.