Pendik

Melih Muratoğlu

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Kron
Pendik'te oturuyorum ve artık bisikleti tek sürmekten sıkıldım.Pendik'te oturan yol boyunca ortalama hızımız 20-35 km arası olabilecek arkadaşlar arıyorum.Mesajla iletişme geçerseniz sevinirim.

Scudo
B

BF Okuru

Misafir
Bu konuyla ilgili Facebook'taki grubumuza katılarak etkinliklerden haberdar olabilirsiniz; (link)

yakupf

Aktif Üye
Tepki
143
İsim
Yakup
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pendik aslında bisikletliler için güzel bir ilçedir. Özellikle de Kurtköy semti. (Kurtköy, harmandere, yenişehir, çamlık) Bu bölgede çok keyifli yokuş antrenmanları yapılabiliyor yolların geniş ve kaliteli olması İstanbul geneline bakıldığında büyük bir avantajdır. Bunun yanı sıra trafiğin az oluşu ve yeşil alan oranının da epey yüksek oluşu cabası. Yine bu bölgede bisiklet yollarıda mevcut. Pendiğin kuzey bölgesi köyler olarak anılır buralara da turlar düzenlenir. Göçbeyli en bilinen köydür. Buraların yollarıda güzeldir. Pendik çarşı olarak bilinen bölge ise en kalablık yer, sahil kesimine denk geliyor. Sahil hattından Bostancıya kadar bisiklet yolu var diye biliyorum. Çamlık mahallesi sınırları içerisinde kalan 2 km olan her zaman tırmandığım bir yokuşun resmini paylaşarak bilgilendirmeyi noktalayayım (eğim 4-7 arası değişiyor )

Dosyalar

Tepki
1.368
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Katlanır
Yeni yapılan Aydos orman caddesi de güzel rota
Aydos ormanı çevresi

Orman Cd.