Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pendik Sahil Bisiklet Yoluna Giren Araba !!!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Furkan Candan tarafından paylaşıldı.

1. Furkan Candan

Furkan Candan Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Pendik'ten Başlayan bisiklet yolunun üstünde ters dönmüş bi araba Aşırı hız sonucu önüne araç çıkınca takla atmış ve bisiklet yoluna girmiş.Allahtan hiç bir yaya veya bisikletli yoktu ve ölen felan olmadı.Biisklet yolları araçlardan ayrı bir şekilde güvenli gidilmesi için yapılıyo ama bisikletliler yine tehlikede

Bu yolda giden birsürü arkadaşım var ve hepsi bisiklet yolundaki cam ve insanlar yüzünden Araba yolunu kullanıyolar.Bisiklet yolları Ya insanlarımıza anlatılmalı ya da kaldırılmalı

Habere de burdan ulaşılabilir : : : >http://webtv.hurriyet.com.tr/2/51307/0/1/pendik-sahilyolu-nda-ehliyetsiz-surucu-dehseti.aspx

2. Onur İlker Gündoğdu

Onur İlker Gündoğdu Forum Bağımlısı

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Milletimiz hayvan.

Çetin Güzel ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
  3. Sabri YILDIRIM

Sabri YILDIRIM https://www.instagram.com/tarz.tisort/

Adı:
    Sabri YILDIRIM
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bisiklet yolunda kullanım mı? Pendik'te bir de?
    Belediyenin yol çalışmaları neticesinde sökülen trafik levhalarını kum çuvalları ile yerleştirilmiş olarak mı ararsın?
    Belediyenin yol çalışması nedeni ile kazdığı ama sonra adam gibi kapamadığı çukura düşüp iç lastiğini jantın yırtmasını mı ararsın?
    Bira şişelerinin camlarını mı ararsın?
    Bir kaç saat önce yenen etlerin mangal kömürünün üzerine su dökülmüş yada su dökülmemiş olarak mı ararsın?
    Mangalın kendisini mi ararsın?
    Midye kırıkları mı ararsın?
    Seyyar satıcı mı ararsın?
    Bankta oturup bisikletini bisiklet yoluna park eden mi ararsın?
    Çocuklarının yakınında olmayan ve sağa sola mantıksız koşturan bebeler mi ararsın?
    Bisiklet yolunda romantik anları affetmeyen ve bisiklet yolunda yürüyen aşıkları mı ararsın?
    Ergenlerin bisiklet yolunu yaya yolu gibi kullanıp senin üzerine tavır almalarını mı ararsın?
    Park etmiş araba mı ararsın? He he bisiklet yoluna parketmiş mi ararsın?
    ....
    ...
    ..

Böyle gidiyor :)

4. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @Sabri YILDIRIM
    3000km sahil yolu tecrübemle noktasına virgülüne kadar katılıyorum.

Sabri YILDIRIM bunu beğendi.
  5. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Şükür insanlara bir şey olmamış.

6. wenom

wenom Forum Bağımlısı

Adı:
    rafet
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bu insanlar nasil egitilecek bilmiyorum keske hollandada yasam isede bisikletle gider gelirdim burda bön bön bakiyorlar insana sanki salaga bak ise bisikletle gidiyo der gibi...

7. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @bagetci valla abi ben insanları umursamıyorum ,tatlı tatlı süzülürken insanlara gülüp geçiyorum

hele otobüs duraklarında geçerken birde durak kalabalıksa gülerek geçiyorum

wenom bunu beğendi.
  8. aziz otkur

aziz otkur Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    bizdede basiskele sahilinde bisikley yolu yok ama bira şişesi cam kırıkları ile dolu içiyorlar kırıyorlar orada lastigimiz sürekli patlıyor

eyupaltindal bunu beğendi.
  9. Osman Selman

Osman Selman Kıdemli Üye

Seviye:
    2014-2015 sahil yolu küfretme etkinliklerimiz başlamıştır. Bunu kazayla açmak entresan oldu biraz.

Uğur S. ve Murat B. bunu beğendi.
  10. Erdal YILMAZ

Erdal YILMAZ Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Dün sabah 9 civarı kartal-kadıköy sahil yolunda en sağ şeritte ilerliyorum. Sol iki şerit boş olmasına rağmen, hayvanları örnek gösterdiğim için özür dilerim ama SIĞIR gibi adam gelip dibimden geçiyor.

Şimdi gel bu adama bir şey söyleme yada yapabiliyorsan sessiz kal. Bu insanların derdi nedir gerçekten anlamıyorum. Hadi ben geri zekalıyım, aptalım anlayamıyorum. Yahu yol park eden araçlarla birlikte neredeyse 4 şerit. Orta ve sol şerit bomboş, sen hangi akıl ve mantık ile en sağ şerite dayanıp bir bisikletlinin kıçının dibinden geçiyorsun!

Geçtiğimiz yıl araç kullanmaktan habersiz birisi, o yol üzerinde aracını üstüme kırıp bana çarpmıştı.
    Bu da konusu; İlk Kazam - Acemi Bayan Sürücü - BisikletForum

2003 yılında ehliyet almış olmama rağmen arabalardan nefret ediyorum, araç kullanmıyorum. Birisi çıkıp bana 100 bin liralık araba hediye etse, satıp parasını başka işte kullanırım. O derece nefret ediyorum araçlardan.

Bu tarz kazaları görünce de üzülemiyorum. Sahil yolu yarış pisti gibi çünkü, aracını modifiye eden sağa sola hava atmak için bu güzergahı kullanıyor. Az yavaş gitsen veya insan gibi aracını sürsen, ölür müsün!

Unutmadan yazayım, Tayyip Erdoğan Maltepe'de miting yapacak diye, yol üzerinde sağ da sol da araç bırakmayan trafik ve zabıta ekipleri de sağ olsun, aldıkları para onlara helaldir umarım. Bisiklet yoluna park eden onlarca aracı ihbar etmeme rağmen, bir tanesi de gelip o araçları yerinden kaldırmadı. Buradan hepsini kutluyorum, durmak yok yatmaya devammm...

Melih Gürle bunu beğendi.
  11. mtb_rider

mtb_rider Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Özer
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  12. ozcanar

ozcanar Üye

Seviye:
    Sahil bisiklet yokundan bu yayalar yuzunden o kadar sogudum ki, trafikte arac kullandigimda bile bu kadar sinirlenmiyorum..okumusu cahili ayni turden..artik hafta ici veya sabah erken saatler disinda kullanmiyorum.