Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

pendik kartal arası corratec motion

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında samet_özdemir tarafından paylaşıldı.

1. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    selamlar bende yeni bisikletimi aldım foruma üyeydim ama giremiyodum 2 3 haftadır mail attım cevapda gelmeyince yeni üyelik açtım geçen hafta deltadan corratec x vert motion aldım artık aktivitelere bende katılmak istiyorum cumartesi akşam bide pazar sabah bindim sahil baya kalabalıkdı bisiklet sürenler falan vardı.

2. Charriere

Charriere Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun samet.Yarın sabah 8 de Pendik idodan hareket edecez bostancıya doğru.İsteresen gel hem tanışırız, hem gezeriz.

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=58669

3. samet_özdemir

Seviye:
    gelmeyi çok isterdim ama bugün ufak bi kaza geçirdim arka jantım yamuldu :( sabah işe arabayla gidicem saat 12 gibi işten çıkıp deltaya gidicem jantı gösterip yaptırcam pazar günüde eğer varsa bi organizasyon jantda yapılırsa gelirim.

4. Charriere

Charriere Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun. Eğer çok fazla değilse yamukluk kendinde düzelte bilirsin vede sadece yamukluk için deltaya kadar gitmen gereksiz olabilir.Uzak olduğu için diyorum yani düzeltilebilecek bişeyi pendikte ki bisikletçilerde de akord vs. halledebilirsin.Ama değişim gerekiyorsa maalesef pendikte kaliteli malzeme bulmak zor, en azından ben öyle biliyorum.
    Başka zaman görüşürüz artık.

5. samet_özdemir

Seviye:
    ben deltaya götüreyimde belki değiştirir normaldede değiştirmesi lazım o düşmeyle yamulmaması lazım çünkü deltadan biri olsaydı ben düşerken bisikleti olduğu gibi alırlardı :)

tanışmayı çok isterim pendikte doğru düzgün bisikletci yok tura gidecek eğlenip gezilecek kisme yok bi arkadaşım var onunla çıkıyoruz ondada bisiklet yok benim eski bisikletle geliyo dandik 21 vites demir bisiklet çocukluk bisikletim yoruluyo arkadaşda :D

6. ufhouck

ufhouck Kıdemli Üye

Seviye:
    amortisörü rst ise 3 vakte kadar arızalanacağını söylemek isterim.