Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pendik-Bostancı hafta sonu turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında serhad tarafından paylaşıldı.

1. serhad

serhad Forum Demirbaşı

Seviye:
    19 Nisan Cumartesi günü Saat 8.30'da başlayarak Pendik-Bostancı turu (sahilde bisiklet yolunda) yapacağım.
    Katılabilecek olan arkadaş var mı?

(Her hafta sonu sabah Pendik-Bostancı turu yapmaya çalışacağım. Genellikle yazın pazar günleri bisiklet etkinlikleri olduğu için şimdilik cumartesi sabahları daha uygun.
    Kartal-Pendik bölgesinde bisiklete binen arkadaşlar katılırsa hafta sonu gezi turlarımızı gelenekselleştirebiliriz.)

AydınGünaydın bunu beğendi.
  2. Samurai Jack

Samurai Jack Aktif Üye

Seviye:
    Pendik - Bostancı, sahilyolundaki bisiklet yolunu kullanarak, gidiş dönüş 34 Km yapıyor ortalama 20-22 Km yi oturtabilirsen, 1 Saat 50 Dakika civarında turunu tamamlamış olursun, bostancıda 5 dakikalık mola dahil.
    son derece zevkli ve rüzgarın yönüne göre, ya gidişte yada gelişte bacaklarının şiştiği bir rota.

Pazar günleri sabah seve seve katılırdım, ancak Cumartesi çalışıyorum ve o saatlerde işe gitmek için yola çıkmış oluyorum.

3. hasan mehmet yalı

hasan mehmet yalı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    ya sevgili dostlar,zaten bu yola çıkan ve bilinçli,tecrübeli,saygın arkadaşların olduğu bir grubumuz varken,yeniden tek tek toplanmaktansa gelin pazar sabah saat 8.30 da yola çıkacak mavi tren e binelim.pedal çevirmenin tadını çıkartalım.arkadaşlar pazar sabahı caddebostan migros ilerisi kantarcı otobüs durağında olun,başlayalım pedallarımızı dostluğa çevirelim:in: