Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pendİk - bostanci bİsİklet yolu

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Melih Muratoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Melih Muratoğlu

Melih Muratoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Dün akşam iftardan sonra Pendik'ten Maltepe Sahile kadar gezinmek istedim yola çıktım.Oralı olan arkadaşlar bilir Maltepe Sahil Dolgu alanına girmeden önce bisiklet yolu bitiyor sağdan devam edip giriliyor.Ben sağdan devam ederken belediyenin biçip poşetlediği çimler yola dökülmüş.Alan kalabalık ben de hızlıydım.Duramadım çimlerden geçtim.Pek sert bir giriş olmadı bu yüzden devam ettim ve dolgu alanına girdim.Üzerimi değişmek için bir banka oturdum.Her şey güzeldi fakat lastiklere bakayım dedim.Arka lastikte iğne ucundan biraz daha büyük bir diken girmiş.Çıkartmadan yoluma devam ettim.Dragosa kadar güzel geldim.Fakat dragostan sonra fire vermeye başladı.İyice yavaşladı bisiklet.Durdum kontrol ettim ki ön lastikte de aynı sorun ve durumu daha kötü ! Tekel kampüs iett durağında beklemeye başladım 16D çift katlı otobüsleri.17 dakika bekledikten sonra geldi abiye rica ettim yolda kaldım bisikleti sokabilir miyim diye bana cevap bile vermeden yoluna devam etti.Saat 12'ye geliyordu.Çocuk olarak tek başıma kaldım.Yürüyeyim desem yolum 7km daha var.Sonra aileyle iletişime geçip aldılar gelip.Benim diyecek olduğum konu belediyenin biçtiği çimler çöpe atılmadan yollara bırakılıyor.Bu da rüzgar esse yıkılacak cinsten hafifler.Pendik - Bostancı sahil yoluna dikkat edelim arkadaşlar.Hem kalabalık hem sıkıntılı.İyi sürüşler :) Bu arada yaşım 20 değil 15.

2. onur güneş

onur güneş Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yama seti yaninda tasimani oneririm bazen lazim oluyor :)

3. Melih Muratoğlu

Melih Muratoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bi arkadaşa sormuştum yolda onda da yok dedi.Öyle çok profesyonel bisikletliye de rastlamadım istemek için kaldı öyle :)