Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pedsiz bisiklet şortu fileli yardım

Konu, 'Giyim' kısmında Kerim BEŞER tarafından paylaşıldı.

1. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,
    Yeni aldığım Brooks B17 std selesinin verimli bir şekilde kullanabilmek için pedli taytın kullanılmaması gerektiği hakkında bazı yabancı sitelerde bilgiler okudum.
    bende çözüm olarak fileli deniz şortu kullanmaya karar verdim fakat bu şort biraz uzun olduğu için takılma ihtimali var. Özellikle fileli diyorum çünkü iç çamaşır zamanla aşındırma yapabilir. Ayrıca yine fileli eşofman altı gibi bir ürün varmı acaba. Deniz şortu alternatiflerine bakmaya devammı etsem yoksa fileli bisiklet kullanıcıları için özel tasarlanmış kıyafet varmı piyasada. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

2. BağdatlıRuhi

BağdatlıRuhi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Deniz şortu ile bisiklet sürmek sıkıntı çıkarır mı? Kısa bir mesafe olacak gidiş 10 dönüş 10 toplam 20km.

3. mehmetlevent

mehmetlevent Forum Bağımlısı

Adı:
    mehmet levent
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Deri olan Brooks seleler bilhassa ısı ve terle yumuşayıp vücut şeklini alıyor. Pedle kullanılmaması sanırım bu sebepten. Haliyle çıplak sürmekte hem toplumun hazır olmaması ve aslen görüntü kirliliği düşünülürse uygun değil. Tchibo nun bisiklet iç çamaşırı üzerine mayo-şort kullanmanızda bir sakınca olmaz.