Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi pedli tayt

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında big johnson tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. big johnson

big johnson Yeni Üye

Seviye:
    sele acısına son vermek amacıyla pedli taytın bir çözüm olduğunu düşünerek işimi görebilecek kadar kaliteli en ucuz tayt için marka/model önerilerinizi veya elinizde varsa fotoğraf ve fiyatlarını bilmek isterim.

2. AydınUS

AydınUS Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  3. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    bi mail adresi verirseniz sunabilicegim modellerin fotolarını gönderebilrm:9

4. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    25 liraya kargo dahil, sıyah tayt mevcut bende. resimlerini yollarım bir ara.

5. Cycleone

Cycleone Forum Bağımlısı

Seviye:
    Aşağıdaki linkteki mağazada 20 TL'ye sıfır pedli tayt var.1 senedir kullanmaktayım ve gayet memnunum.Fiyatına göre kalitesi gayet iyi ;

http://moroutlet.com/bisikletci.htm

6. FelixTheCat

FelixTheCat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaşlar konuyu canlandırıyorum fakat padli tayt almak istiyorum nereden alabilirim. decathlonda baktık fakat başka bakabilceğimiz yer varmı? 150tl ye kadar alıcam. renk fark ediyor mu? mavi kırmızı turuncu var ne ifade ediyor acaba?

7. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    dechatlondaki 3 renk ped sistemi şu şekildedir.
    Mavi ınce sünger hiçbir şekilde tavsiye edilmez zaten o tip pedi olan taytlar 20-30 lira.
    Kırmızı orta sürüşler için idareten kullanılabilinir çok kötü değil taytın genel fiyatına bakmak lazım
    turuncu uzun sürüşler için ideal zaten turuncu pedi olan taytlar epey pahalı orada da.Yalnız şunu söyleyeyim çok da rahat değil turuncu tayt fazla kaba duruyor seleniz de jelli ise rahatsız etmesi içten değil ben carbon selede bile rahatsız olabiliyorum çoğu zaman.

Kış sezonu büyük firmaların indirimlerini takip ederseniz veya yurtdışı sağlam avrupa sitelerinin indirimlerini, belirli markaların taytları dechatlondan çok daha iyi .ben dechatlonun sadece uzun kışlık bir taytı var onu beğendim aldım ama fiyatı 185 lira idi.eksi dereceler için oldukça kullanışlı ön taraf su ve rüzgar geçirmez arka taraf nefes alabilir.Kısa tayt bakıyorsanız önerebileceğim markalar rapha -canondale fakat bunların fiyatı biraz uçuk gelebilir.Ayrıca İtalyan firmalarının tüm giyim ürünlerinin şimdiye kadar hiç kötüsünü görmedim tavsiye ederim.

8. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ferhat bey bugün baktık 2 adet kırmızı padli tayt mevcuttu ve indirime girmiş 49 tl di. Fakat yapısında bir sorun vardı yada erkek arkadaşıma olmadı. Ben kendi üzerimde duruşunu az çok biliyorum fakat bir erkekte taytın nasıl durması gerektiği hakkında fikrim yok. Benim bedenim sabit olduğundan M beden oluyor bana. Ona 2xL ve 3XL denedik görünüşü hiç iyi değildi. Başka bir tane söylediğiniz tarzda su geçirmeyen vardı 79 tl idi o biraz daha iyi oldu fakat emin olmamakla birlikte başka alabileceğimiz önerilecek tayt var mı diye konuyu canlandırdım. Ben hediye olarak alacağım arkadaşıma kısa askılı istiyorum almışken kayma derdi olmasın. Turuncu taytlarda 130 tl falan şu anda ( beden var mıdır bilmiyorum). Eğer kullanan var ise rahat diyorsanız ondan alalım. Fazlada açılamıyorum fiyat konusunda. Ben kendim için yurt dışından Emitasyon forma siparişi ettim oda pek iç açıcı değil fakat mavi tayt var onunla birlikte giyince rahat bir sıkıntı yaratmıyor. İstanbul'da başka bir mağaza önerisi olan var mıdır acaba. Forumda ki arkadaşlar hangi taytları kullanıyor?

9. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Wiggle'dan Dhb marka ve Merlin Cycles'tan Funkier marka taytları önerebilirim. İki siteden de 1 haftada elinizde olur ve ve dandik çin malları gibi değiller. 100 - 150 TL civarı kışlık taytlar vardı geçen hafta indirimde, şu anda durum nedir bakmadım ama sık sık indirim oluyor. O fiyata daha iyi bir ürün bulmak imkansız diyebilirim.

10. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Can bey teşekkür ederim. Fakat İstanbul'da olan bir mağazadan denenerek alınması gerekiyor. Tam olarak bedeni bilmiyoruz kaç olduğunu. Denemeden almak istemiyoruz ben kendime alsam sorun yok fakat arkadaşıma alacağım.

11. Tahir Keskin

Tahir Keskin Onursal Üye

Adı:
    Tahir Keskin
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bende Nike takım var. Taytaki turuncu ped Ferhat beyin dediği gibi baya kalın, giyince altıma doldurmuş gibi hissediyorum :D

12. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  13. Can Teker

Can Teker Aktif Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Valla sitede her türlü ölçüler yazıyor. Ben ölçülere bakarak aldım ve terzide dikilmiş gibi oturdu nerdeyse. :) İstanbul'da Decathlon dışında hesaplı alternatif yok maalesef tayt için.

14. Ömer İlker

Ömer İlker Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  15. thomisus lx

thomisus lx Onursal Üye

Seviye:
    dare2b ürünlerinden bulabilirseniz, denemenizi öneririm ama 2 yıldır internette araştırmama rağmen Türkiye dağıtımcısını bir türlü bulamadım. regatta outdoor ürünleri satan mağazalarda tek tük bulunuyor. ben taytını aldım gayet memnunum.

16. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Öncelikle bir sonraki mesajınızda verdiğiniz linkteki sele ile turuncu ped kesinlikle tavsiye etmem zaten yeterince kalın bir sele (nasıl o fiyatı yazmışlar anlamak mümkün değil dechatlonun fiyat politikası çok bozuldu iki yıldır) o sele ile performans sürüşü olmaz pişik ve ezilme yaşanır.O tip bir sele kullanıyorsanız bisikleti gezi ve tur amacıyla sakin sakin sürüyorsunuz demektir ki bu tip sürüş için pedli tayta da çok gerek yoktur nefes alan bir kumaştan herhangi bir tayt da işinizi görecektir hatta o ilk mesajımda tavsiye etmediğim mavi pedli tayt bile işinizi görür.Bu noktada taytın renginin ve kesiminin hoşunuza gitmesi yeterlidir benim düşünceme göre yani o kadar bütçe arttırmaya gerek yok.

İstanbul meselesine gelince o kadar çok mağaza var ki delta bisiklet, kaçkar bisiklet, bike and autdor, marintek store,aktif pedal bunların hepsi zaten orjinal ürünler satan üst gurup malzeme bulunduran yerler.

17. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Şehir içinde gezi amacıyla aldık bisikletleri. Benim bisikletimde ince sert bir sele var fakat arkadaşım o seleyi tercih etti ve aldı. Teşekkür ederim kırmızı alıcaz sanırım bir daha gidip bakalım.

18. kdralan

kdralan Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba. Pedli taytlar pantolon altına giyilebilir mi? Giyiliyorsa acaba arkadan görünüm nasıl olur? pedli kısım belli olur mu? Bilen cevap yazarsa çok memnun olurum. Ben mümkünse pantolon altına giymeyi düşünüyorum. Diğer türlü kullanamam.

19. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben eşofman altına giyiyorum sıkıntı yok, sıcak olursada şort giyiyorum üstüne

20. galip aydın

galip aydın Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    tayt duruosa foto atarmısın

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.