Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pedli şort

Konu, 'Giyim' kısmında Ender Piyale tarafından paylaşıldı.

1. Ender Piyale

Ender Piyale Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhabalar;

Şehir içinde işe gidip gelirken kullanmayı amaçladıgım scott sub20'im var. gidiş geliş 6km yol yapacağım uzun mesafe değil ama haftasonu turlamamalarımda da kullancabileceğim, kaliteli bir şort arıyorum. Beşiktaş civarında vs önerebileceğiniz bir yer varmıdır bisiklet şortu bakabileceğim? 100 liraya kadar ürünler olabilir. Bağdat caddesine geçmem ve oradaki bisikletçilere bakmam pek olası değil ama yolun düşerse şuraya uğra derseniz aklımda bulunsun.

Önerilerinizi bekliyorum
    Teşekkürler

2. rahmi kocaman

rahmi kocaman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Decathlon'a bakın. Orada var pedli şortlardan. Web sitesinden bakmayın ama gidip görmek gerek, orada çeşit daha fazla.

halil fatih akbaş bunu beğendi.
  3. CENK BEKTAŞ

CENK BEKTAŞ Üye

Seviye:
    Etilerden Zincirlikuyuya dönüş yolunda ve Ortaköyde Delta bisiklet var Ortaköy mağazasında Davut arkadaş ile alışveriş yapmak çok zevklidir

4. hüseyin özbay

hüseyin özbay Aktif Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    makara giyimde var üstelik indirimde 20 tl civarı.ben aldım kullanıyorum şehir içi kullanımda güzel.

5. Ender Piyale

Ender Piyale Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Teşekkürler. Herkes Decathlon'u övmüş web sitesine baktım pek çeşit göremedim, aydınlattığınız iyi oldu. Delta bisiklette bana yakın sayılır bir gün gidip uğrayabilirim.

6. Ender Piyale

Ender Piyale Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bugün gittim Deltaya ancak şortların TL fiyatı 210 lira. Taytlarda da beden yoktu. Delta'nın yanında 2 adet bisikletci daha var onlarda da aradığım gibi bir şey bulamadım malesef. Decathlon'a gitmek lazım.

7. Serdal Doğan

Serdal Doğan Aktif Üye

Seviye:
    Dün Decathlon'dan 20 tlye pedli şort aldım ve o kadar da ucuzca durmuyor giydiğimde..

8. fatih doğannn

fatih doğannn Yeni Üye

ben bursada yaşıyorum bu fiyattaki pedli tayttan istiyorum nasıl alabilirm ? kargo ile gelmez mi ? yardımcı olsanız ?

9. Nuri Kongur

Nuri Kongur Forum Demirbaşı

Seviye:
    makara giyimde şuan kampanyalı ürün pedli şort ve 15.70 tl. ben kullanıyorum gayet de memnunum. hatta bir turda, serindere kanyonunda, derede yüzdüm, çıktıktan çok kısa süre sonra kurudu.

yukarıdaki xl bedende. bedenler türkiye bedenlerinde göre 1 beden büyük. misal ben normalde xl giyerken bu ürünlerde L giyiyorum. sayfadaki beden tablosunda kıyaslamalı ölçüler var zaten.

ürünün linki eğer satış bitti diye bir uyarı varsa satıcının diğer ürünlerini görmek isteyip fiyatına göre artan şekilde sıralatın. muhtemelen 15 küsur liralık fiyat etiketlisini bulabilirsiniz. oradan teflon kaplı pantolonda aldım su geçirmediği gibi terletmiyorda ve onuda 15 liralık rakamlarda alabiliyorsunuz.

lampsakos ve Salih Dinçer bunu beğendi.
  10. Alper Onur ARSLAN

Alper Onur ARSLAN Kıdemli Üye

Seviye: