Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PedalŞÖtler 31 Mart Ta Floryaya Kahvaltiya Gelmek İstermİ ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ünal tarafından paylaşıldı.

1. ünal

ünal Üye

Seviye:
    MERHABA ARKADAŞLAR 31 MART CUMARTESİ GÜNÜ BENİM RUTİN OLARAK KAHVALTIYA GİTTİĞİM BİR YER VAR FLORYADA BU HAFTADA ORADA OLUCAM GELMEK İSTEYENLERİ BEKLERİZ ..

09:00 FLORYA BELEDİYESİ SOSYAL TESİSLERDE OLUCAM

İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKUR EDERİM ...

2. grikartal

grikartal Forum Demirbaşı

Seviye:
    çok güzel düşünmüşün,BİR PEDALŞÖR AYRICALIĞI OLSA GEREK,uzun zaman dır gitmiyorduk zaten oraya,güzel bir kahvaltı sohbetimiz olur.hee arkadaşlar kesenızı zorlamıcak çok da ucuz ama bedenınızı ve ruhunuzu dinlendirecek bir yer,ben varım dostum.pedalşörler takımından GRİKARTAL,

3. ünal

ünal Üye

Seviye:
    Okan Abİ Gelİyorum Demene Gerek Yok Ben Bu Konuyu AÇtiysam EĞer Sen MeÇburen Gelecksİn:)
    Şaka Bİr Yana Abİ Zaten Benİ Yalniz BirakmayacaĞini Bİlİyorum.umarim DİĞer PedalŞÖrlerde Gelİr De O GÜzellİĞİ Sabahin Erken Saatlerİnde O Temİz Havayi Bİzİmle PaylaŞir.
    Bu Arada Havanin YaĞmurlu Olabİlme İhtİmalİnİ LÜtfen GÖz ÜnÜnde Bulunduralim Olurmu ArkadaŞlar.

4. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Sewgili Ünal,Gaziantep'ten çabuk döndüğüne sewindim abi:p cumartesi yapacak işlerim olmasa,inşallah 1 başka sefere gelirim;) Pedalşörler pazar Gezimizde olacaklar gelirsen görüşürüzzz beaa

Sewgili Okan,umarım pazar 1 işin yoktur;) bekliiorusss abi

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

5. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    süperr kahvaltı ve pedalşörler eşliğinde muhteşem olurrr:in: .ama ben malesef şirkette ofiste olacağımm çalışmaca anlıycaanız.:(

6. ünal

ünal Üye

Seviye:

MERT ABİ DÜŞÜNEMN YETER ABİ ASLINDA HERKEZİN ÇALIŞTIĞINI DÜŞÜNDÜM AMA HANİ OLURYA BİR UMUT BELKİ İŞİ OLMAYAN ARKADAŞLAR VARDIR DİYE OKR
    İNŞALLAH PAZAR GÜNÜ BİR AKSİLİK ÇIKMAZSA SİZLERLE OLUCAM

HOŞÇAKALIN

7. ünal

ünal Üye

Seviye:

NİKO ABİ GELEMEMENE ÜZÜLÜM AMA BİLİYORUM Kİ İŞ DAHA ÖNEMLİ SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM SENİN YERİNEDE YERİZ OKAN ABİYE MERAK ETME
    HOŞÇAKAL

İYİ ÇALIŞMALAR...

8. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    neee benim yerimemi yiyeceksiniz yok öyle yağmaaa,siz benim yerime yemeyin payımı şöööle bir kenara ayırın bakemm ben sonra yerim onları ayıp ettiniizz be yawww...

9. Ginger Fergus

Ginger Fergus Aktif Üye

Seviye:
    yine güzel bir organizasyon , katılmak çok isterdik ama bugün yoğun bir gündü ve canımız çıktı , pazar günü pedallayabilmek için yarını dinlenmeye ayırdık... her zaman her yerde kalbimiz sizinle...