Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pedallamaya Başlangıç

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında thepilotbiker tarafından paylaşıldı.

1. thepilotbiker

thepilotbiker Yeni Üye

Adı:
    Emre Caner Celbiş
    Herkese merhabalar, 15 yaşındayım Bulgaristan'da ve İstanbul'da ki yazlığımızda kendime ait proffesyonel olmayan bisikletlerim var ve gerçekten bisiklet kullanmayı çok seviyorum. İstanbul'da ki evimizde bir bisikletim yok ve ciddi anlamda bu hobi de profesyonelleşmek için bir adım atmak istiyorum. Büyük bir parkımız var sabahları ve akşamları orada turlamak, ufak tefek işlerim için yakın mesafede gitmek için ve ileri sürüş tekniklerini öğrendiğim zaman ise okul-ev arası bisiklet kullanmak istiyorum. 400-600 lira civarında yarı profesyonel bir bisiklet arıyorum ve en basitinden önerebileceğiniz ekipmanları tavsiye etmenizi istiyorum. Başlangıç için bir kilometre saati, eldiven, kask ve yayaları uyarmak için bir zil düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. BağdatlıRuhi

BağdatlıRuhi Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Anladığım kadarıyla şehir içi süreceksin o yüzden MTB yerine şehir bisikleti almanı öneriyorum. Salcano City Fun 60'a bakabilirsin veya ikinci el şehir bisikletlerine. Ekipman konusunda yazdıkların yanında bir de akşamları sürecek isen ön ve arkaya ışık almayı kesinlikle unutma.

3. lampsakos

lampsakos Aktif Üye

Adı:
    muhammed akpinar
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kardes oncelikle boyle bi adim attigin icin tebrik ederim. uzun zamandir bu forumda ve internette uzun uzun arastirmadayim. ve baslangic icin sedona 410 modelinde karar kildim. 2015 modelini zar zor bulup yarin almaya gidicem. 400 600 arasi fiyatlarda ikinci el bulabilirmisin bilmiyorum.ben cok aradim ama bulamadim.kron marka 600 lira civari baslangic bisikletleri var.ama kronda gorus ayriligi var.forumda tecrubeli arkadaslar daha dogru fikirler verebilirler. ama baslangic icin birazdaha para ekleyip sedona ile baslamani tavsiye ederim

4. thepilotbiker

thepilotbiker Yeni Üye

Adı:
    Emre Caner Celbiş
    Şehir,yol bisikleti kategorilerinde araştırma yapıyorum. Yazlığa götürme durumu olursa gece sürüşüde olacaktır uyarı ışıklar ve gece sürüşte giymek için fosforlu bir yelekte edinmem gerekecek.