Pedalla Türkiye 7500 Km...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Mesut Girgiç

Serkan verdiğin bilgi için teşekkürler.
İnşaAllah rotanda bir müddet sana eşlik etmem mümkün olur. Böyle birşey beni de çok mutlu edecek. Ayarlamaya çalışıyorum.
Görüşmek üzere.

Başarılarının devamını dilerim.
Selam ve sevgilerimle..

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Scudo

lacordelio

Üye
Tepki
92
hayırlı yolculuklar herşey gönlünce olsun kardeşim...allah yolunu açık etsin...kısa bir süredir bisikletçi olmama rağmen duyduğum heyecanı anlatamam...resimleri gördükçe yazdıklarını okudukça duygulanıyor insan valla....yolun açık olsun bol şanşlar....İZMİR'DE BEKLİYORUZ:)

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Tüm iyi dilekleriniz ve destekleriniz için çok çok teşekkür ederim arkadaşlar..

Şuan için bir sorunum yok Allah'a şükür. Herşey çok güzel gidiyor. Bugün Adıyaman'ın ilçesi Gölbaşı'dayım. Yarın Kahramanmaraş'a devam edicem...

Sevgiler...

A

alimurat_24

Misafir
Yolun açık olsun abim..İNşallah hayırlı bi şekilde bitirip dönersin Erzincan'a.
İnşallah ikinci bir pedalla türkiye projesi olursa bende yer alacağım belki zor olur ama seninde dediğin gibi önemli olan yolda olmaktır....

hhtatar

Daimi Üye
Tepki
102
Hayırlı yolculuklar Serkan. Dilerim turunu hep güzel anılarla bitirirsin.
Bitişte İstanbul'da görüşürüz.

• Beğen

memre

Üye
Tepki
112
Merhaba Serkan,

Daha once yapmıs oldugun turları zevkle okudum. Bu kez de hayallerimizdeki turu gerceklestiriyorsun. Bu turu da heyecanla ve sevincle takip ediyorum.

Allah yolunu acık etsin. Ruzgar hep arkanda olsun.
İstanbula geldiginde umarım tanısırız.

• Beğen

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
düşlediğin gezine başladığın ve şimdiden güzel yol aldığın için çok çok tebrik ederim. Kazasız belasız yollar ve keyifli bir seyahat dilerim.. Senin Pedalla Türkiye konusundaki cesaretin , girişimin ve gücün başka türk bisikletçilerine örnek olacaktır. Herşey gönlünce olsun...

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Serkan abi allah yardımcın olsun gerçekten zorlayıcı bir coğrafya ama sen üstesinden gelirsin içindeki o aşkla...

Kendine çok dikkat et kader dostum benim:)(anladın sen:D)
yolun açık olsun..

• Beğen

rochas

Daimi Üye
Tepki
181
Tek kelimeyle "süpersin", keşke imkan olsada bende böyle bir tura çıkabilsem.. Üstelik bunu tek başına yapman ayrı bir cesaret ister... Kazasız, Belasız, Arızasız, Arkadan rüzgarlı, Keyifli yolculuklar dilerim :)

Sevgiler, Saygılar...

• Beğen

gokturkgunal

Aktif Üye
Tepki
129
Selam dostum. Bacakların zeval görmesin. Daha önce de seninle görüşmüştük. Senin için sakıncası var mı bilemem ama ben de 4 hazirandan sonra sana katılmayı arzu ederim. Ne dersin? 05366633424 telefonum. gokturkgunal@hotmail.com msn. Senin için sorun yoksa, kararlaştıracağın bir nktada sana katılmak isterim.

• Beğen

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
şu an 19 mayıs ve saat 16:05 serkan abiyle maraşta bi cafede oturmuş takılıyoss kendisiyle gerçekten tanışmayı çok istedim sağolsun geldi kendisi gerçekten bisikletiyle bi tamamlayıcı çok hoş bi insan herkes tanışmalı bence bende gölbaşından maraşa gelmek istedim ama bazı problemler çıktı kendisine başarılar diliyorum BAŞARILAR SERKAN ABİİİİ :d:d:d

• Beğen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
@nefrett
Evet Arkadaşlar Abdullah Kardeşimin dediği gibi 18 Mayıs 2007 tarihi itibarı ile Kahramanmaraş'tayım..
Saolsun beni Kahramanmaraş'ın girişinde karşıladı. Kahramanmaraş'ı gezdik. Bol bol fotoğraf çektim..

Görüşmek dileği ile..

Sevgiler...

iso.54

Daimi Üye
Tepki
63
İsim
ismail
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Allah kolaylık versin serkan.Yolun açık olsun

• Beğen

yvzbikes

Daimi Üye
Tepki
92
serkancıgı seni gaziantepde bekliyorum konuşdugumuz gibi inşallah yollarda başına bişey gelmez hepimiz duacıyız kib allaha emanet ol kib

• Beğen

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Serkan...
Yüklü bisikletini, yol tabelalarını, yağmurlu, çamurlu yolları görünce yolları ne kadar özlemiş olduğumu anladım... inşallah bir yerlerde sana bir süre eşlik edebilirim... iyi yolculuklar... Yolun açık olsun...

Onur Kula

Forum Bağımlısı
Tepki
819
İsim
Onur Kula
Bisiklet
Specialized
Serkan, öncelikle Allah kolaylık versin, umarım gezin bundan sonra da aynı güzelliklerle, sorunsuz geçer.Eskişehir'de görüşmek üzere.