Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pedalbisiklet.com'dan daha önce alışveriş yapan var mı?

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Neset Ozeren tarafından paylaşıldı.

1. Neset Ozeren

Neset Ozeren Yeni Üye

Site ödeme ekranı biraz amatör geldi, alınan ürünlerin ulaşmasında bir sıkıntı yaşanıyormu diye merak ediyorum, bir de kargo fiyatından hiç bahsedilmiyor, sitede "kargo" sözcüğü geçmiyor. Kargo bedava mı?

Sağolun...

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bahsettiğiniz site hakkında bir anımı anlatim çok değil 2-3 ay önce bir çift yol lastiği gördüm ve telefon açtım fiyatıda yazıyor sitede teyit almak için tekrar sordum %30 daha yüksek bir fiyat söylendi peki neden böyle dedim siteye sen ne bakıyorsun ordaki ürünlerin üstüne %30 koyucaksın, eee birde sana telefonda zaman ayırıyorum zamanım kıymetli dedi o zaman bu müşteri çekmek için bir tuzak dedim, aynen öyle canım dedi :D ben zaten dükkan işini bırakıcam evden satış yapıcam vs gibi laflar etti neyse artık bilmiyorum bu anımdan ne çıkardınız şaka gibi valla ,bir arkadaşım daha önce benzerini anlatmıştıda pek inanmamıştım.:D

3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

Off off alivio rubleyı gordum 20 tl fılandı fıyatı.Dedım kargosuyla ugrasmayayım 2 pedal attım gıttım sırkecı'ye.Adama dedım su su lazım surda burda gordum.Kac Tl dıye sordu 24 dedım.Sonra %30 ekleyıp su fıyat dedı.(ŞAka sandım guldum :D) gulucek bır durum yok fılan dedı elemana 1000$ dolar verıyoruz , dukkanın kırası vs.vs. anlattı :D Aslında cok sevıyorum pedal bısıkletı ama kaybettı benı :D o kadar malzeme lıstesı cıkarmıstım :D:D

4. İlyas ŞANLI

İlyas ŞANLI Onursal Üye

Seviye:
    Valla internet sitesine bakarım ama kesinlikle telefonla birebir görüşmeden alışveriş yapmam.Hele ki böyle zihniyetle alışveriş yapan yerlere telefon dahi etmem.:eek: Bülent Abi aydınlattığın için teşekkürler

Bülent ÖZER bunu beğendi.
  5. onur demirer

onur demirer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Yuzsuzlugun de bu kadari...

Internetten onlarca alisveris yaptim hicbirinde arayip telefonla fiyat teyit etmeye kalkismadim. Direkt internetten siparis versek haberimiz olmadan kredi kartindan %30 fazla mi cekecek yani? :rolleyes:

sonEr´´ bunu beğendi.
  6. eyhayat

eyhayat Yeni Üye

valla ben araştırarak ürün alan biriyim, nasıl böyle bir hata yaptım anlamıyorum internet üzerinden bu zamana kadar aldığım hiç bir üründe problem yaşamadım, çin den dahi ürün aldım ama bu Pedal bisiklet sitesindeki ürünün aynısını göndermedi Bike hand tamir seti aldım markası bile belli olmayan ürün gönderdi şimdide ulaşamıyorum adamlara bilginize

Cahit Türk bunu beğendi.
  7. Şafak Başlar

Şafak Başlar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Çoğunlukla internetten alışveriş yapan biri olarak, bu ayrıntıyı öğrendiğim iyi oldu..

8. Murat Dağcı

Murat Dağcı Aktif Üye

Seviye:
    Ben az önce pedalbisiklet.com'dan 2 adet Schwalbe Nobby Nic Evo Red 2.25 lastik siparişi verdim. Tek teker fiyatı 117 lira. 2 Adeti için 234 lira kredi kartı / tek çekim olarak hesabınızdan düşülmüştür dedi. O bahsedilen +30 lira olayı olmadı.

9. Murat Dağcı

Murat Dağcı Aktif Üye

Seviye:
    Evet az önce aradım pedalbisiklet.com'u internet sitelerinde var görünüyor ama aradığmı zaman kontrol ettikleri zaman ellerinde yokmuş. siparişi de vermiştik. verirken var görünüyor. hata bende aramadım. Bülent beye ulaşmak bile zor oldu, konuşması sinirli bi adam gibi. Dövecek gibi konuşuyor. -1 pedalbisiklet.com :) o iş bitti.

İlyas ŞANLI bunu beğendi.
  10. serdar canıbeyaz

serdar canıbeyaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bülent abi ona soruldugunda ben digerleri gibi kasap değil bisikletcıyım der ultremo r 1 lastıkler bıle ona gore dandiktir. bir vites ayarı onun ıcın 40 lıradan asagıya olmaz tabı duzgun yaparsa :D shımano ya bıle laf soktu adam bu stı kolun ıcındekı dişi kırılmıs ondan yukarı cıkmıyor ne biçim ürün yaparlar bunlar da yaaa deyip kızar :D bahsettıgım model ultegra 6700 seri hemen hemen sıfır :D onun kasap dıye gordugu sirkeci esnafından bu zamana dek hep daha cok verim aldım

Bülent ÖZER ve sonEr´´ bunu beğendi.
  11. Murat Dağcı

Murat Dağcı Aktif Üye

Seviye:
    mtbtr'de de Bülent abi hakkında ne kadar çok kötü şeyler yazılmış ya. Adamı daha tanımadan sevmedim :)

12. serdar canıbeyaz

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    kısacası esnaf olmayı kendı elındeki dandık malzemelerı tıchıba tıpı km saatlerını bıle ovmek zanneden ote yandan kendını tum camıa ya kabul ettırmıs markalarıda dandık olarak goren bır esnaf zıhnıyetı...herkes bısıkletcı olabılır belki ama esnaf olamaz....asıl meslek esnaf olabılmektır..saygılar

13. Murat Dağcı

Murat Dağcı Aktif Üye

Seviye:
    Kesinlikle haklısın. Dediğin gibi Konya'da da bi adam var böyle :) Ancak ve ancak kendileri kaybeder. Ben alışverişimi hep erdoğanlardan yapıyorum. fakat alacağım teker orada 165 lira, pedal'da 117 liraydı. zaten bu aradaki farkı da anlamadım :)

14. mtsemiz

mtsemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkürler arkadaşlar. ben de zamanında dükkanlarından iç lastik ve kask almış biriyim, alışveriş esnasında telefon çalmış ve bir hanım müşteri hesabından neden kargo için ayrı masraf alındığı, bundan bahsedilmediğine binaen bir şeyler söylüyordu, adam da, hanımefendi sitemizde kargo ücreti alınmaz diye bir ibare gördünüz mü demişti, o zaman çok garip gelmişti, demek böyleymiş.

15. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu Bülent Abi ihtiyar birisimi ki?

16. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Okuduklarım gerçekten kötüydü daha önce pekte onlıne alışveriş yapmadım nedeni de bu gibi olaylar oldu zaten hep.

17. serdar canıbeyaz

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    50 yaslarında gibi

18. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    50 yaşlarında ama baya iyi laf yapıyor ağzı galiba :)

19. bozkusramazan

bozkusramazan Kıdemli Üye

Seviye:
    arkadaşlar açıkcası niyetim diğer firmaları kötülemek değil zaten başka bir firmadan alışveriş yapmışlıyım da yok neredeyse
    5 yıldır bisiklet camiası içindeyim ve şimdiye kadar kendime ve arkadaşlarıma birçok alışveriş yaptım ve bizi hiç mahçup etmeyen elinden gelen herşeyi yapan ilgilenen satış sonrası ve öncesi tam bir esnaf gerçek bir abi tek bir kişi biliyorum ve herkese de onu ve onun firmasını tavsiye ediyorum
    ERDOĞANLAR BİSİKLET LÜTFÜ ABİM

20. Emre Alp Özkurt

Emre Alp Özkurt Forum Demirbaşı

Seviye:
    benimde öğrendiğim iyi oldu. birkaç parça alıcaktım bende.