Pedal ve Güneş gücü ile Paris - Calcutta

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Pedal ve Güneş gücü ile çalışan bisiklet temel yapılı özel araçları ile Paris 'ten yola çıkıp İstanbul' a ulaşan Benoit ve Romain Hidistan Calcutta' ya devam ediyor.
İstanbul ziyaretlerinde derneğimizinde katkıları ile basına tanıtılan ikili, derneğimizin logosunu araçlarına yapıştırdılar, Ülkemizden çıkana kadar desteğimizin süreceğini açıkladığımız misafirlerimize güzergahlarındaki üyelerimizin destek vereceklerine inanıyoruz.
Türkiye rotaları İstanbul 6.4.2008 - Yalova - İnegöl - Eskişehir - Akhisar- Konya - Aksaray - Nevşehir - Kayseri
(link)

http://img364.imageshack.us/img364/541/080405pariscalkutta2mm1mc9.jpg[/

(link)

Scudo

rockbu

Aktif Üye
Tepki
167
Afyondan geçseydiler ağarlardık..

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Yalova - İnegöl arasındaki bölümde Bursa da var mı acaba ?
Burada olacakları zamana göre yardımcı olabilir ağırlayabilirim. Fransızca önemli değil, ortak nokta BİSİKLET nede olsa.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@GaLiP_

inşallah oda gecer esasında bizler cok akılı ve çalışkan miletiz ama nedense bir türlü bu tarz şeylere kafamızı çalıştırmıyoruz

karatren

Aktif Üye
Tepki
114
ümit bey merhaba, cumartesi günü armutluda dünya turu yapan bir çifte rastladım. Güney Afrikadan yola çıkmışlar ,sanırım bugun İstanbula girecekler. Telefon numaramı verdim,benden ozellikle tamir ve yedek parça konusunda yardım bekliyorlar. ! hafta kadar İstanbulda kalacaklar sonra karadeniz üzerinden gürcistana gececkler. Sizin derneğiniz bu çifte yardımcı olabilirmi,bircok konuda yardıma ihtiyaçları olabilir. tesekkürler

punkermanmania

Forum Demirbaşı
Tepki
219
bursadan gecerlerse fransızca konusunda yardımcı olabılırım .

ama bursadan ne zaman geecekler???