Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pedal ve ayakkabi icin lutfen yardim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında anil yildirim tarafından paylaşıldı.

1. anil yildirim

anil yildirim Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Dag bisikleti icin bir pedal almayi düsünüyorum fakat pedallar yol bisikleti ve dag bisikleti icin farkli farklimi oluyor galiba her pedal icinde farkli ayakkabi var bu konuda biraz bilgi verirseniz sevinirim...

2. Serdar Sarı

Serdar Sarı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Daha önce kullanmadığım için benim de bu konuda pek bi bilgim olduğunu söyleyemicem öteki arkadaşların yorumlarını da dikkate alırsınız ama bahsettiğiniz olay SPD Pedal anlaşılan.

Bu pedallar genellikle yol bisikletinde kullanılıyor ama arzu ederseniz dağ bisikletine de takılabilir diye düşünüyorum. Bu sistem ayakkabınızı pedala kitler ve özellikle uzun yollarda güç tasarrufu sağlar size. Ancak alışana kadar çok düşüp kalktığını söylüyorlar arkadaşlar :D

Normal pedallar için ayrı ayakkabı gerekmiyor ama bu bahsettiğim SPD pedallarda gerekiyor. Kafanızda daha iyi canlanması için şu videoyu izleyebilirsiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=VZSWDijD_gU

3. Serdar Sarı

Serdar Sarı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Daha önce kullanmadığım için benim de bu konuda pek bi bilgim olduğunu söyleyemicem öteki arkadaşların yorumlarını da dikkate alırsınız ama bahsettiğiniz olay SPD Pedal anlaşılan.

Bu pedallar genellikle yol bisikletinde kullanılıyor ama arzu ederseniz dağ bisikletine de takılabilir diye düşünüyorum. Bu sistem ayakkabınızı pedala kitler ve özellikle uzun yollarda güç tasarrufu sağlar size. Ancak alışana kadar çok düşüp kalktığını söylüyorlar arkadaşlar :D

Normal pedallar için ayrı ayakkabı gerekmiyor ama bu bahsettiğim SPD pedallarda gerekiyor olması lazım. Kafanızda daha iyi canlanması için şu videoyu izleyebilirsiniz;

http://www.youtube.com/watch?v=VZSWDijD_gU