Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pedal ve Ayakabı Kombinasyonu....

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Samurai Jack tarafından paylaşıldı.

1. Samurai Jack

Samurai Jack Aktif Üye

Seviye:
    Kullanmış olduğunuz ve memnun kaldığınız pedal ve ayakkabı kombinasyonu tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Tavsiyelerinizde bulunurken, satın alabileceğim adres ve detaylarını da bildiriseniz sevinirim.

2. cansın

cansın Aktif Üye

Seviye:
    Bana göre Pedal Look (Keo), Ayakkabı Sidi (Ergo 2) olmalı.

gurkankas bunu beğendi.
  3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    aynen LooK yol bisikleti pedallarında çok gelişmiş bir marka.hiç bir sorun çıkartmıyor.Ayakkabı ise ben shimanonun 3 bantlı ayakkabısını kullanıyorum gayet memnunum.
    fakat pedal alırken günlük ayakkabılarla kullanırken kayma sorunu yapmayacak bir pedal seçerseniz çok memnun kalırsınız:)

ben ayakkabı hariç bu kombinasyonu kullanıyorum ayakkabı ise benim kullandığıma en yakın olanı.

4. Samurai Jack

Samurai Jack Aktif Üye

Seviye:
    Bu pedalları inceleyince, değişik şekillerdeki ürünler ile karşılaşıyorum. bazılarının ön tarafı kalkık, bazıları klebek gibi minicik, bazıları hem önden hem arkadan kalkık.
    Alacağımız herhangi bir Yol ayakkabısı, bu pedalların herhangi birine uyum sağlayabilecekmidir?
    Ayakkabıların altında 3 adet vida girişi görüyorum, buraya belli ki bir adaptör yerleşecek.
    Bu standartmıdır? Pedal seti ile birlikte gelirmi?

5. cansın

cansın Aktif Üye

Seviye:
    Dünyada ve Ülkemizde yaygın olarak kullanılan yol pedalı Look markadır. Look klatlar artık Dünya standardı olmuştur. Değişik firmaların ürettiği ayakkabıların klatlarıda Look pedala uyumludur. Bu nedenle Look pedal aldığınızda ayakkabı markası ve tipi seçiminde özgür olursunuz. Klatlar pedal setinin içinden çıkar.
    Ayakkabı seçiminde dikkat edeceğiniz nokta "Look uyumludur" uyarısını görmektir.

Samurai Jack bunu beğendi.
  6. Samurai Jack

Samurai Jack Aktif Üye

Seviye:

Bir pedal buldum sanırım LOOK KéO Classic grey, bahsettiğiniz pedal bumudur, çünkü birçok Keo buluyorum araştırınca.

7. cansın

cansın Aktif Üye

Seviye:
    Evet bahsettiğim pedal bu. LOOK KéO Classic,keo serisinin giriş modelidir. Eğer Look'un sitesine girerseniz diğer modelleri ve ağırlıklarını da görürsünüz.
    http://www.lookcycle-usa.com

brol, mustea7 ve Samurai Jack bunu beğendi.