Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PDM-540 Ve Scott Sport Series Trail İzlenimlerim :)

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Cüneyt Y. tarafından paylaşıldı.

1. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    Pedalı taktım apartmanın girişine geldim.ilk önce ayakkabının altındaki kal ı pedala denk getirdim önünü taktım ama arkasını takamadım biraz bastırınca girdi.sonra solda biraz zorlandım ama taktım.sonra ne göriyim kapıyı tutmayı unutmuşum :) :D sonra kütük gibi devrildim sola :D sonra güle güle ayağı kalktım akıllanmıştım :) sonra biraz mahalleyi turladım ön vitesi 1 e attıımm meğersem zincir atmış ama ben farkında değilim öyle pedal çevirmeden gidiyordum sonra durma yerime gelmeden önce pedalları çıkartıcaktım çıkartamadım sonra artık geç kaldık biraz pedallayayım ilerde çıkardırım dedim pedala bir bastım zincir atmış :D tam yere düşcekken 75 derece açıdayken sağ kilit açıldı bisikleti tangodaki gibi tuttum:) sonra eve geldim bisikleti koydum tekrar pedalları sıktım ve geldim buraya yazıyorum :) Alışması zor ama çok güzel :) Öneririm.

İslam Gölge bunu beğendi.
  2. can coskun

can coskun Üye

Seviye:
    Eğlencelı bir deneyim olmuş :)
    forumlarda zaten ilk alışma turlarını apartmanınınız bahcesınde yapın dıyorlar :)
    umarım yara bere olmadan alışırsınız :)

3. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Önce tek ayağını kilitleyerek kullan. Bir süre sonra çift ayağını kilitlersin.

4. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    Önerileriniz için teşekkür ederim :) bu gün bir daha düştüm birde namussuz bisiklet hangi ayağın kilitliyse o ayağın tarafına düşüyor :) arkadaşlar güle güle bir oldular :D ama tek ayakla sürüyorum güzel oluyor eğer hareket ederseniz düşmezsiniz elinle nereyi tutuyorsan ilk o yöndeki pedalı kilitlemek gerekiyor sonra tek ayakla 10 m gidip diğer ayağı kilitlemek gerekiyor ::)

5. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Biraz hızlı başladın. Şehir içinde dikkatli ol. Bazı durumlarda kilidini önceden açmalısın yoksa ani durumlarda ayağını açamayıp feci düşersin.

6. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    şehir içine bunlarla inmem abi öldürür bunlar beni :D burda yere düşüyorduk masraf olmuyordu sonra arabanın içine girersek tam olur :D