PD-M540 520 520 ve benzeri giriş seviyesi ucuz yedek parçalık spd pedal

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Murat T.. tarafından paylaşıldı.

1. Murat T..

Murat T.. Yeni Üye

merhaba arkadaşlar

bu forumdan aldığım m540 pedalımı elime geçince temizleyip kullanmak için söktüm hemen. arkadaş sağolsun çok hor kullanmış çizik vuruk üstüne üstlük sol pedal bilye göbeği sorunlu öğrenci imiş kendisi sesim çıkmadı :)

herneyse oturdum pedalları tertemiz yaptım çizikleri ezikleri pasları eski yağları temizledikten sonra inceleme sonrası bir pedalın bilye yatağının hasarlı olduğunu farkettim elimde denemek için oynarken bir bilyeyi de kaybettim :) diğerini gresleyip kapamak üzereyim sorun yok onda ama çift pedal sorunsuz olmadıkca iş görmez haliyle... bilyeleri komple yenilerim aslında aslında yurt dışı vs uygun fiyata buldum ama bilye yatağı yedeği bulamadım.
    inat ettim bu pedalları yenileyip kullanacağım

elinizde bu amaç için uygun fiyata alabileceğim kullanmadığınız eski çizikli kırıklı çirkin shimano giriş seviyesi m540 530 520 ve benzeri pedal var ise bana gönderir misiniz yedek parça olarak kullanayım

teşekkürler şimdiden

2. Murat T..

Murat T.. Yeni Üye

shimano servis pdflerinden benzer pedalların da benim işime yarayacağını gördüm PD-M545 PD-M424 gibi modeller de işimi görecektir. hatta bazı yol tipi spdler de uygun.

bilyeler sorun değil yenileyeceğim ama iç aksamda bilye yatağı zarar görmüş değiştirmeliyim sıfır yedek parça bulamadığım için sizlerin yardımına ihtiyacım var

3. MertKasaboglu

MertKasaboglu Yeni Üye

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Shimano PD-T420 Click'R Çok Yönlü Kilitli Pedal 90tl Spd tarzıdır, yeni başlayanlar için ideal bir pedaldır.