Pazartesi akşamı Caddebostan-Maltepe Turu

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Turu bu hafta da tekrarlıyoruz. Geleneksel Çarşamba turu gibi Caddebostan Migros'un arkasındaki bisiklet yolunun başlangıcındaki banklarda buluşulacak, 20:00'da yola çıkılacak, bisiklet yolundan yüksek bir tempoyla Maltepe'deki Avşar Cafe'ye ulaşılıp bir mola verildikten sonra dönüşe geçilecek, tur en geç 22:00'da sona ermiş olacaktır. Müsait olan herkesi beklerim.

Ulaş

Scudo

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
çarşambaya oranla çok daha uygun bi gün benim için:) bbu hafta ufak saglık sorunları nedeniyle katılamıycak olsam da tekraraının olmasını umuyorum:)

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Geçmiş olsun.
Olacaktır, merak buyurmayınız :)

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
Söz vermeyim ama ben gelmeye çalışacağım.. fakat yüksek tempolu olmasa olmaz mı ? :)

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
buyrun tabii..
yüksek tempolu dediysem, öyle uçup 15 dakikada maltepe'de olunmasını planladığımı düşünmeyin, sonuçta ben de gayet ortalama bir dağ bisikletine sahip, haftada birkaç gün bisiklete binmek dışında faal olarak sporla uğraşmayan bir kişiyim. Maksadım parkurun sürekli ve düşmeyen bir hızda, mümkün olduğunca ara vermeden kat edilmesi, yani turun spor aktivitesi yanının biraz öne çıkarılması. Günde üç paket sigara içmiyorsanız ayak uydurmakta fazla zorlanacağınızı sanmıyorum :)

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Evet, tur bu akşam gerçekleşiyor. 19:45'ten itibaren orada olacağım, 20:00'da yola çıkacağız
Geç kalanlar veya ileriden katılmak isteyenler için cep telefonum: 0535 345 1253.

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Yakın bir arkadaşımın annesinin vefat etmiş olduğunu öğrendiğim için turu iptal etmek zorundayım, kusura bakmayın.

vinovenito

Üye
Tepki
0
Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına, sevenlerine başsağlığı dilerim.