Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pazar Yolu Eymir´e Düşeceklere..

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Elçin Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Merhabalar,

7 Haziran 2009 Pazar günü hem Dünya Bisiklet Günü´nü kutlamak için hem de geçtiğimiz Perşembe akşamı kararlaştırdığımız üzere dergi için bisikletli çekimler yapmak için Eymir´de olacağız.. Geldiğiniz zaman ses verin lütfen..

Yine aynı gün ODTÜ´de MTB yarışı olacak, şimdiden tüm yarışcı arkadaşlarımıza kazasız yarışlar ve başarılar diliyoruz..

Çekimleri yeni üyemiz Sn. Kerem YÜCEL yapacak, kendisi Atlas Dergisi kadrolu foto muhabirlerindendir.. Çekimler AnkaMall´ün dergisinde yer alacak.. Sevgili Kerem´in kişisel çalışmalarına www.keremyucel.net ´den ulaşabilirsiniz..

Yarış sever dostlar da çekimlerin bir sonraki ayağına katılmak isterlerse önümüzdeki Perşembe yine saat 20:00´de Güvenpark Havuzbaşı´nda olacağız..

Eymir´e gelince bana ulaşmak isterseniz, 0 505 430 64 02 ve 0 544 975 85 00 (TürkCell)´i kullanabilirsiniz..

İster yarış pistinde olun, isterse Eymir´de günün keyfini çıkartın, ya da rutin turlarınızı yapın, lütfen Dünya Bisiklet Günü´nü anlamlı bir şekilde geçirmeyi ihmal etmeyin.. :) İyi sürüşler..

Elçin YILDIZ
    Bedene disiplin, ruha özgürlük!

kubilay toka ve Hacı Murat ŞAHİN bunu beğendi.
  2. emre akıncı

emre akıncı Üye

Seviye:
    bende odtü deyim ama bu konular hakkında hiç bilgi edinemiyorum biraz bilgi verirseniz sevinirm

Elçin Yıldız bunu beğendi.
  3. Elçin Yıldız

Elçin Yıldız Üye

Seviye:
    Yarın buluşma yerimiz Eymir olacak Emre, ben bu sefer misafirlerim de olacağı için arabayla gideceğim, ancak Uğur arkadaşımız var, istersen onla ortak bir karar alıp birlikte de gelebilirsiniz..

ugurozvar@hotmail.com

Uğur´da birlikte geleceği birisine bakıyordu, pedalsesi´ne yazmış da o da.. Dikmen´den de gelecek 2 arkadaş var, numaram da var duyuruda, gün içerisinde bana da ulaşabilirsiniz diye yazdım oraya numaramı..
    Sana bir de ayrıntılı mail attım.. Haber beklicem..