Pazar Yolu Eymir´e Düşeceklere..

Tepki
53
Merhabalar,

7 Haziran 2009 Pazar günü hem Dünya Bisiklet Günü´nü kutlamak için hem de geçtiğimiz Perşembe akşamı kararlaştırdığımız üzere dergi için bisikletli çekimler yapmak için Eymir´de olacağız.. Geldiğiniz zaman ses verin lütfen..

Yine aynı gün ODTÜ´de MTB yarışı olacak, şimdiden tüm yarışcı arkadaşlarımıza kazasız yarışlar ve başarılar diliyoruz..

Çekimleri yeni üyemiz Sn. Kerem YÜCEL yapacak, kendisi Atlas Dergisi kadrolu foto muhabirlerindendir.. Çekimler AnkaMall´ün dergisinde yer alacak.. Sevgili Kerem´in kişisel çalışmalarına (link) ´den ulaşabilirsiniz..

Yarış sever dostlar da çekimlerin bir sonraki ayağına katılmak isterlerse önümüzdeki Perşembe yine saat 20:00´de Güvenpark Havuzbaşı´nda olacağız..

Eymir´e gelince bana ulaşmak isterseniz, 0 505 430 64 02 ve 0 544 975 85 00 (TürkCell)´i kullanabilirsiniz..

İster yarış pistinde olun, isterse Eymir´de günün keyfini çıkartın, ya da rutin turlarınızı yapın, lütfen Dünya Bisiklet Günü´nü anlamlı bir şekilde geçirmeyi ihmal etmeyin.. :) İyi sürüşler..

Elçin YILDIZ
Bedene disiplin, ruha özgürlük!

Scudo
Tepki
53
Yarın buluşma yerimiz Eymir olacak Emre, ben bu sefer misafirlerim de olacağı için arabayla gideceğim, ancak Uğur arkadaşımız var, istersen onla ortak bir karar alıp birlikte de gelebilirsiniz..

ugurozvar@hotmail.com

Uğur´da birlikte geleceği birisine bakıyordu, pedalsesi´ne yazmış da o da.. Dikmen´den de gelecek 2 arkadaş var, numaram da var duyuruda, gün içerisinde bana da ulaşabilirsiniz diye yazdım oraya numaramı..
Sana bir de ayrıntılı mail attım.. Haber beklicem..