pazar için rumeli kavağı gezisi

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Galiba sadece benim çektiğim resim var, o yüzden yeni konu açmak yerine buraya ekledim. Geziye Fatih, Bülent Abi, Mehmet, Ayfer ve Atilla katıldı, bende ailem ile birlikte yemekte kendilerine eşlik ettim. Bülent Abi lastik sorunundan dolayı geri dönmek zorunda kaldı.

(link)

Scudo

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Merhabalar
Babalar günü nedeniyle katılamadım, bundan sonraki gezilerinizde yanınızdayım.

Tepki
6
saat 10.00 da beşiktaş iskelesindeydim...11.30 a kadar bekledim...2 vapur geldi kadıköyden...ama kimse yoktu tur için...pazar günü arkadaşlarla gideceğim ada gezisine bile gitmedim...sırf foruma söz verdiğim ve yeni arkadaşlarla tanışmak için...bütün arkadaşlara teessüflerimi iletiyorum...çok ayıp ettiniz..demekki internetten minternetten kimseye güven olmazmış...

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
@9extreme

öncelikle merhaba
biz beşiktaş iskelesinde Fatih,Bülent abi,Atilla,ben
saat 10:30 ta hareket ettik o saat e kadar bekledik bir gelen olursa diye ama gelen giden olmadı ne yazıkki
sanırım sen yalnış yerde bekliyordun galiba
o yüzden buluşamadık :rolleyes:

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
Merhaba Arkadaşlar,

Dün bizlerle R. Kavağına gelenlere teşekkürler,
Ayaklarınıza sağlık,

Selamlar...

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
@tamer306

Merhabalar Tamer bey
evet hatırlıyorum sizleri ve yanı sıra bir kaç kişi daha vardı selamlaştığımız dün baya bir kişi o güzergah ve çevresinde pedal basmış
görüşmek üzere.

Tepki
6
günaydın mehmet...kadıköy-beşiktaş vapur iskelesi 1 tane yokmu beşiktaşta....hatta vezneyede sordum emin olmak için kadıköy-beşiktaş iskelesi burasımı diye..evet dedi...10:00 dan 11:30 a kadar bekledim bi ümit...bendeki hayal kırıklığı ve kızgınlığı tahmin edersin heralde..

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
@9extreme

sanırsam bir yanlış anlaşılma olmuş
beşiktaş meydanında buluştuk
herkes oraya geldi
oradan hareket ettik

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
@9extreme

Sevgili 9extreme kardeşim,
Bizler saat 10.15 ile 10.30 arası beşiktaşta vapur iskelesinin hemen
önündeki parkta buluştuk.(forumdaki arkadaşların herzaman buluştuğu yer.)
belki gelen olur diyede 5 - 10 dakikada fazladan bile bekledik.
Ayrılmadan önce çekmiş olduğumuz resimleride buraya koyuyorum.
aklına başka birşey gelmesin diye.
herhalde bir yanlış anlaşılma oldu.
Bir dahaki sefere telafi etmek dileğiyle.
Hoşçakal.

A.Bülent Yamaner

(link)

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Tuonela

tekrardan merhabalar 9extreme,

buluşma yeri olarak meydan konusulmustu hatta soran bir arkadasa cevabım yukarıdaki gibi olmuştu. vapur iskelesinde buluşanlar anadolu yakasında buluşup beşiktaşa vapurla gecenler için kadıköydeydi. keşke dikkatli okuyup gelebilseydin sende. artık bidahaki sefereymiş kısmet. aramızda gormek isteriz senide.

Tepki
6
bi önceki msjında iskelede bekledik diyosunuz..şimdi beşiktaş meydanında diyosunuz...sizdede bi gariplik var..isterseniz msjları bi kontrol edin..aman yaa boşver...sıkıldım..

Tepki
6
tamam arkadaşlar...kızgınlığımı mazur görün...gerçekten sizinle buluşmak için bütün programlarımı iptal etmiştim..ve pazar günüm buluşamadığımız için boş geçti..haftaya buluşuruz inşallah..

AtilaF

Forum Bağımlısı
Tepki
924
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
insallah buluşuruz,busefer daha acıklayıcı konusalım buluşma noktasını hatta google earth'den konum belirten foto koymakta fayda var karışıklık olmaması adına. anadolu yakasında buluşanlar boyle yapıyor genelde. haftaya gorüşmek üzere.

Tepki
6
yok canım google a falan gerek yok..beşiktaş vapur iskelesi veya beşiktaş meydanı...bu kadar basit...herkese iyi işler..bol kazançlar..

cagatayhepsen

Aktif Üye
Tepki
29
Bir aksilik çıkmazsa
buluşma yerimiz kadıköy-beşiktaş iskelesi
buluşma saati 09:30-10:00 arası
uygunmudur arkadaşlar ?
bundan başka bude bu msj var09:30'da buluşursak 09:45 vapuruna bineriz diye düşünüyorum. Saat 10:15- 10:30 arası Beşiktaş'ta oluruz. Beşiktaş'tan gelecek dostlarımızda ona göre kendilerini ayarlayabilirler.

yinede yeterli değil umarım bidahaki organizasyonda daha detaylı bi buluşma noktası ayarlanır ve bir kişi konunun en başında yazarsa sanırım insanların kafası karışmaz anlaşılır olur anlayışınız için teşekkürler.

pekerist

Üye
Tepki
14
bende beşiktaş iskelesinden katılmayı düşünüyordüm yalnız gece çalıştığım için arkadaşlar geç geldi bende *************************************************

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Selam
Genel olarak Beşiktaş'ta vapur iskelelerinin yanındaki kocaman meydanda buluşulunuyor.
Bu meydanda kocaman kocaman toplar vede Barbaros Hayrettin Paşa'nın heykeli bulunmakta.

• Beğen
Tepkiler: AtilaF