Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pazar günü Beylikdüzü-Büyükçekmece 15 km. var mı benimle pedallayan?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında bisiklet1 tarafından paylaşıldı.

1. bisiklet1

bisiklet1 Yeni Üye

Seviye:
    Merhabalar,
    31.07.2011 pazar günü Daha önce kullanılmış bir rotayla yaklaşık 15 km'lik Beylikdüzü-Büyükçekmece sahil yapmak istiyorum.Herşey hazır,sadece yol arkadaşları kaldı.Rota aşağıda.Akşamüstü 3 gibi Şalvarlı Et'in önünde buluşup,öğle sıcağına yakalanmadan hemde akşam hava kararmadan dönmüş oluruz.Katılacak arkadaşların benim gibi acemi olması hepimizin deneyim kazanması açısından daha iyi olacaktır.Tabi ki profesyonel yada orta karar sürücülerde gelirse Yok Demeyiz :) Sorum şu ;

VARMI BENİMLE PEDALLAYACAK?

2. Caner HOCAOĞLU

Caner HOCAOĞLU Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Şafak merhaba,

Çizmiş olduğun parkuru defalarca turladım. Yeni başlayan biri için gidişi son derece zevkli ve seni bisiklet tutkunu yapabilecek kadar keyif verici olacağı gibi dönüş için tercih ettiğin dallas tırmanışı ilk defa yapıcaksan sana bisikleti bıraktırabilir. Onun için sana tavsiyem E-5 ten veya geldiğin yoldan dönmen yada azim gösterip dallası çıkman :)

Bu arada çarşamba akşamları Beylikdüzünde biz tur yapıyoruz müsait olursan görüşürüz. Sana malesef eşlik edemiyecem hafta sonu programım var. Umarım başka bir turda tanışırız. Güzel ve keyifli turlar.

bisiklet1 bunu beğendi.
  3. bisiklet1

bisiklet1 Yeni Üye

Seviye:
    Çok teşekkür ederim Caner abi.Çizimi ben yapmadım forumda araştırırken buldum.Yolun yaklaşık yarısına kadar daha önce gitmişliğim var (bisikletle değil).Birkaç arkadaşla anlaştım eski okulumdan 4-5 kişi gideceğiz (forumdan da arkadaşlar bekliyoruz),eğer yokuşa geldiğimizde gözümüz yemezse dediğin gibi yaparız,baktık olacak dallası çıkarız :)

Akşam derken saat kaç gibi ve ne kadar sürüyor,katılmak isterim.Yaklaşık 2 haftadır her akşam 9-10 km yol yapıyorum.Şuan Kask ve eldiven eksiğim var,Beylikdüzü'nde satan yerler bildiğin neresi var?Ben bulamadım olmadı netten söyleyeceğim.İyi pedallamalar.

4. Caner HOCAOĞLU

Caner HOCAOĞLU Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Çarşamba Akşamı saat 20:00 da Beylik pazarı önünde buluşacağız. Gelmek isteyeni bekleriz. En Geç 23:0 gibi turdan dönmüş oluruz.

bisiklet1 bunu beğendi.
  5. bisiklet1

bisiklet1 Yeni Üye

Seviye:
    Ben beylik pazarının karşısında oturuyorum,sizi hiç görmedim :)Belki denk gelmemişimdir.Her çarşamba aynı yerde aynı saatte mi buluşuyorsunuz?Kendimi ayarlayabilirsem katılırım,olmazsa bir daha kine,bu arada rotada saat yönünün tersine gitmeyi düşünüyorum,sanırım siz dallas derken Turgut Özal Bulvarından bahsediyorsunuz,ama oradan inilecek sonra 2-3 sokak aşağıdan daha düz bir yoldan geri dönüş yapılacak.

6. bisiklet1

bisiklet1 Yeni Üye

Seviye:
    Koskoca BEYLİKDÜZÜ'nden yok mu gelen?