Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pazar günü (18 Ağustos 2007) birkaç saatini bana ayırabilecek bisikletsever aranıyor!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Semra tarafından paylaşıldı.

1. Semra

Semra Yeni Üye

Seviye:
    Acil yardım!
    Pazar günü (18 Ağustos 2007) birkaç saatini bana ayırabilecek bisikletsever aranıyor!
    Yarın (Pazar günü) uzun uğraşlardan sonra (kendi başımın çaresine belki de tek başına bakacağım) bisiklet almaya gideceğim; İstanbul Anadolu ya da Avrupa tarafında (Pazar günleri de açık oluyorlarmış birçoğu). Yine de bu konuda bana fikir sunacak ve zaman ayırabilecek birilerine ihtiyacım var. “Bunu alırsan daha iyi olur, şu sebeplerden dolayı…” gibi. Daha önce bisikletim olmadı ve acemi de sayılabilirim! Konu ile ilgili yardımcı olabileceklerin kendilerini de tanıtarak (sebep yazarak, siteden mailime ulaşıldığını belirterek) semrag2006@yahoo.com adresime mail atmalarını isterim. Geç saatlerde de olsa cevap yazabilirim (teknoloji sorunu yaşamazsam) ya da arayabilirim verilecek bilgiye göre. Şimdiden teşekkürler. Tel:212-8529231

2. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba Semra, yarın Serkan Taşdelen ile tanışma turumuz var, forumdan birçok arkadaş onu karşılamaya gideceğiz, bu yüzden sanırım kimse mesaj yazmamış. Birkaç temel öneri var dikkate alabileceğin, öncelikle çift amortisörlü bisikletlerden uzak durmanı, eğer arazi koşullarında kullanmayacaksan city bike denilen bisikletleri tercih etmen uygun olacaktır, forumda da reklamı olan anadolu veya avrupa yakasında bulunan tüm bisikletçiler sana yeterince yardımcı olacaktır, onların da önerilerini dikkate almanı öneririm. Ayrıca bisiklet ile birlikte kask, eldiven, flaşör, kilit, iç lastik vb güvenlik elemanlarını da ihmal etmemeni öneririm. Şimdiden hayırlı olsun.

3. Semra

Semra Yeni Üye

Seviye:
  4. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    Çok pahallı modellerden uzak durmaya çalışın derim sanırım daha çok hobi amaçlı binceğinizi tahmin ediyorum.. ne şartlarda binceğinizi biraz daha açsanız eminim daha çok kişi yardımcı olmaya çalışırdı ve bence böyle bir konuda acele etmeyin olmadı gelecek haftayı bekleyin inanın meşgul olmasam yardımcı olmayı çok isterdim. Size tavsiyem çok fazla üst düzey olmayan mesela donanımı deore lx serisi ve üstü olmayan herhangi biçimde disk fren sistemine sahip olmayan ve düz (şehir lastiği) fazla diş yüksekliği olmayan lastiklere sahip bir bisiklet almanız ..Çok üstün körü bir mesaj oldu ama daha önce gördüğüm bir kaç bayan arkadaşın bisikletlerii referans alarak böyle bir mesaj atıyorum.. Daha fazlada yardımcı olmak isterim..

birde fiyat aralığı verirseniz ben kendi gönlümden geçen modeli belirtmekte çekinmem :)

5. Semra

Semra Yeni Üye

Seviye:
    Ozan Merhaba,
    Şu an çıkmam gerekiyor, çok geç bile kaldım.
    En azından e-posta adresime kendinize ait daha ayrıntılı bilgi bırakabilseydiniz arayabilirdim belki de.
    Bisikletin corratec olarak belirtilmiş; herhalde önerin o marka ile ilgili olurdu.
    Bugün alamazsam ve kafam daha çok karışırsa daha fazla bilgi edinirim sizlerden (daha da fazla karışsın diye:)).
    Cep telefonu kullanmıyorum, çünkü en azından çaldırdığınızda arayabilirdim de:(
    Teşekkürler ilgine.
    Semra