Pazar gezmesi ALANYA - SİDE, 6 temmuz 2014, gidiş dönüş 140 km

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
herkese merhabalar, haftaiçi antrenman haftasonu gezi, Ali SEZGİN, Selman Sivri ve ben fazla sıcağa kalmamak için saat 05:00'te yola çıktık, önceden bildiğim defalarca gittiğim rota, amaç apollon tapınağında foto, manavgat nehrinde serinleme, abur cubur yeme içme 140 km için değer mi? elbette değer. Selman, okurcalardan döndü. Ali'nin ilk denemesi bu yolculukta yanındayim. dönüşte biraz sıcağa kaldık, bol molalı, keyifli bir tur oldu. benim akılsız telefona atıp tutanlar, bitmek bilmeyen şarj, seken taşlar buyrun fotolar... herkese selamlar

rota
(link)

ilk mola selmanın ayrılışı
(link)

benim tel düşük mod, karanlıkta aydınlananlar...
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

herşey bu pozlar için
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

ali sezgin

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
Dönüş yolunda fena sıcakta kaldık. Kollar ıstakoz gibi şimidi:)

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
@niyazi akarken

niyazi bey kamerayı görünce saklıyoruz kaskları :)

şaka şaka en kısa sürede edineceğiz

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
Yaz geçip gidiyor. Şöyle bir tur yapamadım gitti. Çok fena gözüm kaldı :) Tebrikler.

Hadi İhsan Bey esmer. Ali Bey siz maşşallah aynı benim gibisiniz.
Minik bir kolonya şişesine yüksek faktör güneş kremi doldurup çantanızın bir gözüne atın. Fısfıs şişeler de iş görür. Hatta daha kolay bile olur. Kollara, dizlere sürmek lazım. Çok pis acıtıyor.

ali sezgin

Üye
Tepki
102
Bisiklet
Salcano
@Uğur S.

Tura çıkarken 9:00 gibi geri dönüş yoluna çıkarız diye düşündük. 11:00 civarıda Alanya'da oluruz dedik. Tutmadı tabi :) 11:00 de geri dönüş yoluna çıktık. Alanya'nın Temmuz sıcağında çok pişmiş olarak eve döndüm :)

ihsangencer

Forum Demirbaşı
Tepki
729
Bisiklet
Carraro
@Uğur S.

uğur bey askerliği hasdalda yaptım, kemerburgaz yolundan geçerlerdi gruplar, arkalarından bakardım, şükür şimdi topukluyoruz. iki seçeneğimiz var burda, ya doğu tarafı, ya batı tarafı. ezberledik tüm yolları. buraların kısa turlar için harika olduğunu söyleyebilirim, turdan sonra tabiki doğru denize...

darısı başınıza, sizden de yol haritası, bi kaç foto bekliyoruz artık

phrygian

Halaybaşı
Tepki
559
İsim
Ali Burak
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
tur çok güzel olmuş bir an önce side'ye gitmek için sabırsızlanıyorum. bir dahaki turunuzda Side kazıevine de beklerim soğuk bi şeyler ikram ederim.:)

• Beğen
Tepkiler: ihsangencer

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
İhsan Bey Ramazan bir geçsin duruma bakacagim. Su gunlerde aç karna eve ancak gidiyorum. Bazen basit rüzgârlar bile hafiften dengemi bozabiliyor. Bir de tur yaparsam herhalde bir yerlerde bayilirim :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi