Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pazar belgrat offroad arazİİ yaĞmur bol camur

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında haceli yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    EVET PEDAL DOSTLARI PAZAR SABAHI SAAT 8.30 DA LEVENT GOLD COMPTURUN ORDA TOPLANIYORUZ.GÜZERGAH LEVENT HACIOSAMAN BAYIRI. SARIYER BAHCEKÖY VE BELGRAT ORMANI.HAVA SOĞUK OLDUĞUDAN VEDE YAĞIŞ OLACAĞINDAN.YAĞMURLUKLARINIZI YEDEK KIYAFET VEDE YEDEK İÇ LASTİK VS.BULUNDURUN.HATTA VARSA BENDE YOK.DİRSEKLİK VEDE DİZLİKTE BULUNDURURSANIZ DÜŞÜŞLERDE ZEVK ALIRSINIZ.:))) sabah kahvaltı işini nasıl isterseniz yapa bilirsiniz evden getirilen yarım ekmek yada bir börekcide oturup kahvaltımızı yapar isteyen sıcak süt içer isteyen corba
    isteyende cay içer arazi sürüşünü yaptıktan sonrada hemen eve dönüş yaparız.sabah 8.30 başlangıç olsa saat 2 gibide dönüşe geceriz.gelecek arkadaşların özellikle dikkatine!!!!pazar günü kesinlikle yağmur var ki yağmur olmasada orman vıcık vıcıktır.gelecek arkadaşlar bunları göz önüne alıp gelmeli sonra bura camur bura yaş deyip kendini kasmasınki.bizde kasılmayalım.ozaman ne diyoruz hayde turaaaaaa....
    cep no 0544 459 76 60
    fecebuk takip edebilirsiniz haceli yılmaz ekleyin feystende takip edin.

2. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    aldın atı sürüyorsun haceli , çamur cilde yarar çamur yiyen genç kalır ,:in: özledim eski günlerimi...

mtb ne hale geldi oldu hibrit 10.350 gram
    sert toprak zeminlere elveda fox yüzlük maşa gitti

3. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kudret Abi, senin emektar şimdi Haceli'de mi?
    Hayırlı olsun. Çok karizmatik duruyor.

4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bilal dostum yok öyle değil eskiden mtb de idim ama bisiklet yukardaki gibi olunca durum değişti ,ama offroadın tadı başka idi haceliye şimdi gıbta ediyorum çamur zevi başka idi..

5. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar kudret abi.ne yapalım bizde kendi capımızda hem eyleniyoruz hem eylendiriyoruz.mtb yolda düşman ama arazide canavar bu melete ormanda dağda taşta binmedikten sonra binmesi amelelik.düz yolda tabiki senin bike cok işe yarar ama şuan dağ taş zevkim geçmediği için mtb ye devam.her hafta bi rotaya geciyoruz birgün kıy bisikletinede belgrat yapalım mangallı.....:p

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  6. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    olur babo yaza doğru belgradda mangal....

7. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ah be kudret abii al bir mtb sende gel.yazlıkcılar gibi oldun yahuuuu:D:ci:

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  8. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    valla doğru lafa ne denir yılbaşı çekilişinde 45 trilyon bi çıkarsa valla bisiklet kolleksiyonu yaparım ;)

haceli yılmaz bunu beğendi.
  9. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    selam Haceli geçtiğimiz Pazar yine Belgrad'taydım ormanın görsel açıdan en güzel zamanları ve geçiyor, toprak suya doymuş tam kıvamında, yağmur falan dinlemeyin gidin.

10. Fatih Ayan

Fatih Ayan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Merhaba,

Bir kaç sene önce kendime bir bisiklet almıştım, niyet belli, spor olsun, hareket olsun.
    Anlayacağınız bu konuda benden amatörü yoktur herhalde. Aldığım bisiklet işe yarar mı ? böylesi bir organizasyona katılmak için
    ne gibi ekipmanlar daha almalıyım ? kısaca hiçbirşey bilmiyorum.

Tek bildiğim, dağ tepe - çamuru okuduğumda, işte bu benim aradığıma benziyor dediğim. Hemen bu org. katılmam ne kadar doğru olur bilemiyorum ? sanki daha öncesinde
    bu işi bilen bir arkadaş ile bir araya gelerek eksiklerimi tamamlasam iyi olur gibime geliyor.

Yardımcı olabilecek bir arkadaş olur ise çok sevinirim.

11. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar ömer görüşemiyoruz uzun zamandır şu belgrat olayına gelsende bize biraz yön tarif etsen bilmediğin yeri yoktur sanırsam.belgratın en iyi zamanları bence bir mtb ci olarak.bide kar gelirse bu hafta ozaman tadından yenmez yanii.

12. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar fatih bey tabiki yağmur camur bisiklette ayrı bir haz ama tabiki.ekipman donanım vede tecrübede ayrı bir olay.siz biraz alışma turlarına gec kaldınız sanırsam eğer kış gelmeden sradan turlara katılıp biraz performansınızı arttırmış olsaydınız.kışın her türlü tura katıla bilirdiniz.ama şuanki turlar orman turları biraz tecrübeye dayanaklıdır.şu an siz ham olduğunuzdan tura katılım yapan arkadaşlara ayak uyduramıycanız için herkes için işkence olur ve sizde kendinizi suçlu hissedersiniz.o yüzden bana kalırsa siz hafta sonları ufak caplı turlara katılın akşamlarıda ufak caplı turlar var 10km 20 km gibi onnara katılım yaparsanız eğer hem eksiklerinizi gördükce ve yaşadıkca tamamlarsınız.sonrada ufak ufak orman turlarına gelirsiniz.yaz olsaydı genelde yemeiçme olduğundangelin derdim size yardımcı olurduk ama kışın.hem siz donarsınız hemde biz sizi bekliyceğimiz için donarız ama akşam turlarına bekleriz.feysbuku eklerseniz ordanda haberdar olursunuz gezi ve turlardan..iyi günlerrr

13. Fatih Ayan

Fatih Ayan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Teşekkürler, Ben de aynı fikirdeyim zaten. Onun için önceliğim bu işi benden çok önceleri kendine hobby edinmiş birileri ile tanışmak, ki gerekli eksiklerimi, ekipmanlarımı tamamlayabilim. Bu sırada ben de dediğiniz gibi akşamları biraz nefes açmaya başlayayım.

14. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    aynen dostum biraz nefes birazda kaslarını geliştirki rampalarda ve uzun turlarda yorulmayasın.nerde oturduğunuzu bildirrseniz yada feyce yi eklerseniz size yardımcı olmaya calışırım ufak turlarla ilgili

15. akgulcemal

akgulcemal Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bende gelmek isterim bu geziye , şuan kışlık giyim olarak hazır değilim . Cumartesi günü güzel bi alt-üst alabilirsem eğer çok iyi olur. Acaba kaç kişi gidiyo geziye ? Birde halıcıoğlundan buluşma noktasına gelmek zor olur mu ?

16. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar şuan gelen sayısı 7 halıcı oğlundan gelecekseniz eğer bana göre 1 köprü istikametinden e5 yada e6 yı kullanarak levente gelmeniz..bu arada bu tura yeni bosnadan bile gelenler var onnara göre sizin mesafeniz cok kısa:in:.feysbuku eklersen gelen kişileri de görmüş olursun.belki beraberde buluşup gelebilirsiniz..

17. Fatih Ayan

Fatih Ayan Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Mimarsinan da oturuyorum. face de isim nedir ?

18. Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Ömer Faruk MUMCUOĞLU Onursal Üye

Adı:
    Ömer Faruk Mumcuoğlu
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Haceli dün Kemerburgaz tarafındaydım 30cm kar vardı, orman içinde kar kolay kolay erimez hafta sonu da tadından yenmez :) ayrıca sağlam giyinin orman içinde sıcaklık -10 dereceye kadar iner hasta olmayın.
    Bu Pazar nasip olur ise gitmek istiyorum ama sizler ile buluşmak için saatim uymaz geçen hafta 14,30- gitmiştim haftanın 6 günü çalıştığım için ne zaman uygun olur evdeki büyük patron ne zaman izin verir ise anca öyle gidebiliyorum. İnşallah başka bir tura katılırım. Sizlere iyi eğlenceler dilerim.

19. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    haceli yılmaz..face isim.sen gele bildikten sonra sorun yok...bizcee..

20. haceli yılmaz

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    EVET BEYLER BAYANLAR HAVA PAZAR SOĞUK OLCAĞINDAN DOLAYI BULUŞMA SAATİNİ SABAH 9:00 YAPTIK gelicek arkadaşların sağlam giyinmesi vede ıslanmaya karşı yedek bişeylerde getirmesi şiddetle tavsiye edilir.özellikle sağlam bir eldiven vede ayağı koruyacak şeyler..katılım listesinide vereLİM...
    TURA GELENLER.
    1 FİDAN KAYA OĞLU
    2 HACELİ YILMAZ
    3 TANAY TEKİN
    4 EMRE GÖZÜTOK
    5 ÜMİT GÜLER
    6 SEZER YAZICI
    7 EMRE GÜVEN
    8 MUSTAFA DAĞLI
    9 HALİL İBRAHİM DEREBAŞI
    10 NURHAN UCAR
    11 .............
    12............
    13.........
    14...........
    15..........
    HACELİ YILMAZ.FECE.EKLERSENİZ DETAYLARI VEDE GELENLERİN GÜZERGAHLARINI ÖĞRENİP BERABERDE GELE BİLİRSİNİZ...
    TEL 0544 459 76 60
    DEEE HAYDİ KARTOPU OYNAMAYA KARDA YUVARLANMAYA...