Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Paypal hesabıma para aktaramıyorum!

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Enes Düzgören tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. Enes Düzgören

Enes Düzgören Aktif Üye

Seviye:
    Dün bir paypal hesabı açtım ve kredi kartımı onaylattım. Fakat şu an paypal hesabımda 3 tl param var. normalde kredi kartımın limiti kadar olması gerekmiyor mu? Neyse ben hesabıma para aktaramıyorum. Nasıl yapabilirim arkadaşlar?

2. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Enes bey benimde bir paypal hesabım var, kredi kartıma bağlı bir sanal kartım var bu sanal kartım paypalda tanımlı. sanal kartıma nekadar para aktarırsam pay pal'da ki limit okadar oluyor.Benim tavsiyem yinede kredi kartınızı direk tanımlamayın. Bankanız nedir bilemiyorum ama, Yapı kredi bankasının sanal kartı var. sanal kart tanımlarsanız daha güvenli olur.

3. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    paypal açarken 3 tl keser kartınızdan o gözüken rakam aktarılan 3 tl yine sizin paranız siz kartınızın limiti kadar kullanabilirsiniz paypalınızı

4. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    yurtdısı alısverişlerin hiç birinde kullanmıyor paypal hesabındaki kücük paraları. iletişim bölümüne girip mail atarsanız 3 tl min iadesini istiyorum diye hemen yatırıyolar.

5. Bülent Gökmen

Bülent Gökmen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Burada önemli olan şey Cüneyt bey'in de üzerinde durduğu güvenlik hususudur. Kesinlikle kredi lkartınızla paypal'ı ilişkilendirmeyin. Sanal kartını paypal ile eşleştirin ve sanal kartınıza aktardığınız meblayı dileğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ben yurtiçi internet alışverişlerinde dahi sanal kart kullanıyorum. Şiddetle öneririm. Ayrıca paypal eskiden ücretsiz olmasına karşın yeni üyelerden ilk yatırılan 3 tl yi sisteme bloke ettiriyor. O sebeple 3 tl yi gerçek kullanıcı olmanızın bedeli gibi düşünün.

6. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    yıllardır internetten alırım herşeyi hiç sanalkart kullanmadım aynı şeyin laciverti hiç bişey olduguda yok paypala güvenmeyip nere güvenecez. sertifika uyarısı vermiyen bütün sitelerden gönül rahatlıgı ile asıl kartınız ile çekim yapabilirsiniz. güvenliğin güvenliğini almaya gerek yok. bülent abicm. o 3 tl yi türk sitelerinden 10 tl lik bişi alırsan bile ordan çekiyor sana kullandırtıyor. bunu istemiyosan mail attıgın gibi geri veriyolar 3 liranı.

7. Enes Düzgören

Enes Düzgören Aktif Üye

Seviye:
    Bütün yorumlar için teşekkür ediyorum. Bakalım artık yeni bir alışveriş dünyasına adım attık. Tecrübesizim tabi bu yüzden güvenlik önlemi daha çok almalıyım. Ne desem boş, deneyerek anlayacagim.