Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

PayPal hesabı alışveriş hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında kitano tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. kitano

kitano Yeni Üye

Seviye:
    merhabalar yurt dışından birşeyler almak istiyorum.ancak ödemeler paypal.acaba bu hesabı nasıl açabilirim şimdiden tşk

2. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    https://www.paypal.com/tr

Bütün detaylar burada mevcut zaten.

kitano bunu beğendi.
  3. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yeni bir başlık açmamak için uygun bir başlığın altında paylaşmak istedim. ebay ağırlıklı olmak üzere. bir çok yerden paypal ile alışveriş yapıyorum 150 işleme yakın işlem gerçekleştirdim 1 yıl içerisinde. ebaydan elime ulasmayan ürünlerden 100 tanesi kadarının 8 10 tanesini elime ulşamadığı için para iadesi aldım. birde otel rezervasyonunda erken iptal den kesilen 30 tl kadar bir parayı hak talebi oluşturarak geri aldım en son bir ürün istediğim gibi gelmediği için bi hak talebi daha oluşturdum ve hesabım kapatıldı. açılması için aradım. mail attım ama kalıcı olarak hesabım kapatıldı ve bende arkadasımın hesabını ortak kullanıyoruz şuan. işin özü ota sapa para iadesi isteyince güvensiz kullanıcı olarak hesabımız kalıcı şekilde sonlandırılıyor bilginiz olsun arkadaslar ben düşdüm hataya siz düşmeyin.

Barış TURAN bunu beğendi.
  4. R. Ahmet Kurşun

R. Ahmet Kurşun Yeni Üye

Güvenlik açısından PayPal'a sanal kartınızı tanımlayın.
    PayPal kart ile alışverişten daha güvenli. Zira karşı taraf yaptığınız ödemenin dışında bir takım yükümlülükler (peryodik ödeme gibi) koydu ise kolaylıkla iptal edebiliyorsunuz.

5. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    E-bay gibi alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken kararlı olmak lazım.Tanıdığım birisi e-bay tarafından üründen bir kaç vazgeçince üyeliği banlandı.Artık e-baydan yeni account alarak alışveriş yapamıyor.Alışveriş kurallarını iyi okumak lazım.