paylaşmak istedim

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
:) :) Arkadaşlar bu sene 68 .si düzenlenen DEVLET RESİM VE HEYKEL yarışmasına bisiklet konulu resmimle katılıyorum umarım şans getirir bana resmimerak ederseniz avatarım a koyabildim teknoloji özürlü olara resim koyamıyorum foruma şimdilik (ne kadar anlatılmış olsada :( )her neyse sizinle paylaşmak istedim yarın teslim edicem çok ufak değişiklikler yaptım üzerinde bu akşam geneli avatarım da gördüğünüz bu yarışmayı kazanırsam ilk işim hayalimdeki bisikleti almak olacak bakalım tüm forum dostlarıma saygılar ...

http://i194.photobucket.com/albums/z269/muratevgin/resim023ex8.jpg

Scudo

heisenberg3910

Forum Bağımlısı
Tepki
344
@güneysanat

sizi yürekten destekliyorum ve inşallah kazanırsınız:) inşallah bir bisiklet tutkunu daha istediği bisiklete kavuşmuş olur:)

• Beğen
Tepkiler: guneeymurat

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
Başarılar diliyorum, resim ekleme konusunda (link) yardım alabilirsiniz.
Eğer Resmi bana gönderebilirseniz bu Konu'ya ekleyebilirim.
Sevgiler.

• Beğen

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@güneysanat

Başarılar dilerim.
Tablonuzda; disk frenli, "xt" aynakollu harika bir bisiklet görüyorum. :) :)

Neden pc ortamında da bir resim yapıp bizim yarışmamıza da katılmıyorsunuz?
ArgRage ile yapılan resimlerde ne boyaya ne tuvale para ödemiyorsunuz. Üstelik atölye kiralamanız yada evinizin içini kirletmeniz de söz konusu değil..

Sizden mutlaka bir resim bekliyoruz.
Selam ve sevgiler.

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
@Mesut Girgiç
Çok teşekkür ederim mesut bey aslında bu resmin bitmiş hali değil ama bu denk geldi paylaştım sizlerle umarım iyi dilekleriniz gerçekleşir ve istediğim konfor ve kalitedeki bisiklete kavuşurum:) :)

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
ben de ısrarla ayrıntı yakalamaya çalıştım ama benden hızlı olanlar ne yazıkki mevcutmuş :) başarılar dilerim.. umarım bu başarılı çalışma hakettiği yeri alır..juride bizim gibi duygusal ;) davranacak birileri vardır belkide :)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Gerçekten harika bir çalışma olmuş. Resimle son yıllarda aram yok ama çok hoşuma gitti gerçekten. Sıradanlıktan uzak, soyut, somut karışımı bir eser olmuş. Yarışmadan iyi bir netice alacağını kanısındayım. Juride bisiklet ve alternatif ulaşım sistemlerini sever en az bir üye varsa kazanma şansı çok yükselir.

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
arkadaşlar bu gün belli oldu yarışma sonuçları eser sergilenmeye layik görülmüş buda bişi çünkü bu yarışmaya tüm türkiyeden çok eser kattılıyo belki 1500_ 2000 bilgilerinize
saygılarımla

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Bence "xt" aynakolu görünce jüri dayanamamış ve sergileyip bol bol izlemek istemiştir.. :)

Şaka bir yana, gerçekten tebrikler.

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Size başarılar dilerim. Hayalinizdeki bisiklete umarım kavuşursunuz ve bizimle paylaşırsınız.

Hoşçakalın..

• Beğen

akar8989

Üye
Tepki
4
gerçekten tebrik edilecek bi tablo çok güzel olmuş amacı itibariylede harika inşallah başarılı olursunuz.