Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Patlak Önleyici Sıvı Üzerine Yama????

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Ceyhun Baydoğan tarafından paylaşıldı.

1. Ceyhun Baydoğan

Ceyhun Baydoğan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar. H.sonu ufak bir yay parçası girmesi sonucu arka lastiği gümlettim. Neyseki yanımdaki arkadaşta btvin marka patlak önleyici göpük vardı sıktık ve yola devam ettik. Şu an için lastikte sıkıntı görünmüyor. Ancak sorum şu. Uzun turlara çıktığım için iç lastikteki köpüğe güvenemiyorum açıkçası. Birde yama yapsam üzerine olurmu? Ve patlak önleyici sıcı olduğu için iç lastikte lastiği indirip yama yapabilirmiyim? Yoksa komple iç lastiğimi değiştireyim?
    Ve birde bu iç lastikler nasıldır fikri olan varmı acaba?. Şimdiden herkese teşekkürler.

http://www.decathlon.com.tr/Oto-Valf-2li-26-Bisiklet-Ic-Lastigi,PR-258.html

2. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Sıvı olan iç lastiğe yama yapabilirsiniz ama bir süre sonra eğer delik büyükse veya hava basıncı ile yamayı açma girişiminde bulunacaktır belki 3 gün belki 3 ay dayanır ben bu şekilde sıvılı iç lastiğe yama yaparak epey kullandım. Decathlondaki iç lastiklerin yol için olanlarını kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim 2 aydır.

3. Ceyhun Baydoğan

Ceyhun Baydoğan Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Teşekkür ederim İslam. O zaman bende şimdilik yama yapayım. Yedek lastiğide yanımda bulunduriyim yinede.