Paris-Nice 2016

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel oldu. Adına yakışır bir kraliçe etap oldu. Dev pelotondan sürekli birilerinin düşmesi çok güzeldi. Uzun zamandır böyle etap görmemiştim.
Contadorun sorunu hep yalnız olması. En iyi domestigi düşüyor ve yanında hala bir sürü sky li var.
Zakarini başka alan var miydi oyunda :) edit:cyclinghubin son 700 m kapanması can sıkıcı oldu

• Beğen
Tepkiler: Kazuya
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Paris-Nice kraliçe etap, ama Almanya ligi daha önemli, ve sadece 16 Km lik son kısım banttan yayın.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yarın ki etapta çok zorlayıcı olacak hemen Contador bitmiş demeyelim, 2 tane 3, 2 tane 2,2 tane de 1. kategori yokuş var, performansını 2 güne yayabilen sporcu kazanacak.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Kaçak yayınla bu etabı mundar etmek istemedim ama sadece son 15 kmyi banttan veren ve 1 saat için 5 defa reklam veren Eurosport'a verdiğim her kuruş zıkkım olsun... Sözleşmem bitince kapattıracağım, ben sadece bisiklet izlemek için bu adamlara 30 lira para veriyorum ama istediğim yarışı bile izleyemiyorum, saçmalık resmen...

Contador'un 3-5 kişilik grupla son 1 kmye girerse kazanamayacağını biliyordum çünkü Contador'un son sprinti hiçbir zaman iyi olmadı, çok etap veriyor böyle ama daha sezon başı, enseyi karartacak bir durum yok ortada. Yarın zirveyle bitmese bile 4-5 tane 2.kategori tırmanış var buralarda bir şey deneyecektir ama zor görüyorum bu işi.

SKY'da sevdiğim nadir adamlardan Ben Swift'e bugün kanım biraz daha ısındı, bazı takımların liderleri bile dökülürken adam en öne gelmiş pelatonu çekiyordu, Majka ile Contador öne gelmese daha da çekecek gibiydi :komik::komik:

Zakarin'e ne denir bilemiyorum, adam çok ayarsız ya, bir yarışta galibiyete oynayıp, Contador'un önünde tırmanış etabı alırken diğer yarışta pelatonla bile bitiremiyor, ilginç gerçekten. Adamın zamana karşısı da var, eğer bu performansını sürekli hale getirirse büyük turlarda ilk 10 yapabilir gibi gözüküyor :ssrtcbya:

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Fiber net olan biryerde yaşıyor olsam bende kapaticam Digitürk u, Almanya Ligi nedir yaa, Eurosport eski günlerinden çok uzak, giderek populist eğilim gösteriyor. Ne yazıkki Eurosport kadar HD bisiklet yayını veren kanal dünya üzerinde sadece Eurosport British ve France var. Mecburuz, mahkumuz ama şu haftaya kadar olan yarislardan Strade_Bianche hariç gram zevk almadım.

Murat A

Velocity216
Tepki
343
Bisiklet
Scott
Bisiklet için para vermeyin.
Eurosport'u beklemeye gerek kalmıyor bazen.
Yarışın düzenlendiği ülkenin kanalları yayına erken başlıyor. Ancak çoğu kanal Türkiye den geldiğinizi anlayınca engelliyor...

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Olmuyor be Contador :(

İyi hoş deniyorsun da yeterli değil.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Son 20 km'yi yayınlayan Eurosport bir de utanmadan reklam koyuyor...

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Contador gidiyor,hadi be.

Bu sefer olsun.:)

Geraint Thomas kaldı.

Dün Contador'a iyi saydırdım ama sağlam atak yaptı. :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yayın başladı ES1de Contador atak üstüne atak yapıyor bakalım arkadan Porte geliyor, Thomas şimdilik geride kaldı.

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
15 km'lik bir iniş var.

Contador,Porte,Wellens beraberler.

Thomas 30 saniye kadar geride.

Contador aralarında en iyi inişli bakalım ne yapacak :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Tolga Çelebi sayın Çelebi önce yeterli değil sonra hadi be Vibratör, bi ikilem yaşıyorsunuz sandım. Porte ile Contador varken Thomas daha çok genç ve tecrübesiz, dün demiştim performansını iki güne yayan kazanacak.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Wellens etap için bekliyor, alacak gibi gözüküyor :harika::harika:

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
@Hasan Saylık

Yalnız şu anda Thomas fişek gibi iniyor :) Farkında mısınız. 30 saniye olan fark 22 saniye oldu.

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
O değil de Porte ile Contador arasında da 6 saniye var...

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Etap sonu inanılmaz dramatik oluyor.Yokuşun son km'sinde 35 saniye olan fark 17 saniyeye kadar indi. Böyle giderse Thomas sarı mayosunu korur. Contador 1-2 saniyeyle kaybeder.

Sagan olaydı şimdi Contador varmıştı finişe :)

taner07

Forum Bağımlısı
Tepki
4.946
İsim
Taner Yılmaz
Bisiklet
b'Twin
Fark 10 saniye ve etap galibiyetine zaman bonusu varmış, ouvv çok dramatik olacak :komik::komik: Porte kazanırsa o bile kazanabilir :komik::komik:

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Of of Thomas kendini yırttı,inanılmaz bir son geliyor.

• Beğen
Tepkiler: taner07