Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Parça satışlı Bianchi Tonkawa 840 D XT çekiş sist.Recon maşa maxsis lastikler

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bir arkadaşımın kart borcu yüzünden çok sıkışmasından kaynaklı bisikleti hiç parasına satmak zorunda kalmasın diye satın aldım parça parça satıyorum.Jant seti bana rezervedir ben alacağım diğer tüm parçalar ve fiyatları aşağıda listelenmiştir.Fotoğrafları bol tuttum isteyen olursa daha detaylı resim çekebilirim.Bisiklet hakkında genel bilgi hiç arazi görmemiştir özellikle fren seti,çekiş si,stemi ve amortisör sıfır ayarında tertemizdir.Kadro carbon olduğundan bazı yerlerinde vernik atığı vardır rahatsız edecek boyutta değil ama istenirse tırnak cilası veya sprey vernik ile bu sorunda çok rahat hallolur.gelelim listeye ve resimlere.

Bianchi Tonkawa 840 D kadro 17.5 inch (45 cm) 1300-1350 gr FSA Furş takımı ve sele kelepçesiyle ve fSA sele borusu ile birlikte 500 lira(kadronun V fren uyumu da vardır)

Rock Shot Recon SL solo air Amortisör gidon kilidi ile birlikte 450 lira (şaft borusu uzunluğu 18-19 cm)

XT fren seti yine XT rotorlarıyla birlikte 450 rotorsuz 380 lira

XT Aynakol büyük yaprak 44 lü orta göbeği ile birlikte 250 göbeksiz 230

XT Vites Kolları 3X9 90 Lira(rezerve)

XT Arka Aktarıcı Shadow 90 Lira

XT Ruble ve XT zincir 100 lira (Rezerve)

XT Ön aktarıcı 40 Lira (rezerve)

FSA Gİdon ve gidon boynu 50 Lira (rezerve)

MAvic cros ride Jant seti 250 lira (bana rezerve :) )

Fizik thundra sele ( pantolon ile kullanmaktan derisi biraz yıpranmış) 40 lira

Maxsis tomhawk lastikler gayet iyi durumda çifti 50 lira.

unuttuğum birşey varsa özelden sorabilirsiniz.Bisiklet şu an Ankarada yarın Eskişehire geçiyor pazartesi parçalanacak rezerve ürünlerin durumlarını da pazartesi ekleyeceğim.Parçalandıktan sonra tek tek yeniden fotoğraf eklerim.Özellikle fren seti amortisör kadro aynakol temizliğine kendim kefilim beğenilmeme veya hata görülmesi halinde aynen geri alırım.Zaten fotoğraflardan vites fren kolları ve kaliperlerin maşanın bacaklarının durumuna bakarsanız kullanılmadığını kendiniz de göreceksiniz.fiyatlar bisiklet ucuz alındıgı için böyle uygundur sele hariç hiçbir üründe deformasyon yoktur.

2. T. Tezcan

T. Tezcan Aktif Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Aynakoldaki çiziklerin özellikle kol kısmının yakın fotoğrafları var mı? Talip olabilirim :D :D

3. serkan caz

serkan caz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    xt on aktarıcı ruble vıtes kolları ve zıncır tarafımdan alınmıştır kesınlıkle mükemmel denebilecek temızlıkde parçalar bısıkletın tamamını görmüş bırısı olarak soyluyorum butun parçaları tertemız Ferhat abıme teşekkür ederım :))

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Çok teşekkürler Serkan.Tum parcalarin bu ise gonul veren insanlara gitmesi ayrica sevindirici cok sukur fiyatlar uygun diye hicbir parcayi esnafa kaptirmadik :)

Evet arkadaşlar forum beni yine yanıltmadı uygun fiyat ve temiz ürünlerden dolayı iki günde tüm parçalar satıldı kalan sadece fren seti ve seledir onlarında yeni resimlerini ekliyorum.Satılan parçalar bugun kargoya verilecek.fren seti için makul indirim uygulayabilirim.Rotorlu 450 rotorsuz 380 liradır.sele pantolon ile kullanıldıgından derisinde biraz yıpranma vardır resimlerdne gözüküyor ama fiyat da ona göre 40 lira 220 gr lık seledir.4-5 yıl önce kullandıgım bir seledir.Sert olmasına karşılık rahat ettiğim selelerden bir tanesidir.Fren setinde en ufak hata bulursanız aynen iade kabulumdür.Balatalar sıfır ayarındadır.Rotorlarda milim yamukluk yoktur.Kollar çiziksizdir.

fren seti ve sele icin bir miktar indirim payi vardir.

5. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Satılan malzemelerin tümünün parası alındı bir kısmı kargoya bir kısmı elden teslim edildi .kalan 2 ürün için sadeleştirmek adına yeni ilan açacağım.İlgilenen tüm arkadaşlara teşekkürler.Konu kilitlenebilir :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.