Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Parça Parça uygun yol bisikleti(stı kollar hariç eksiksiz komple güncel)

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ferhat Köse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sporcu bir kardeşimin sıfır yeni bisiklet alabilmesi adına elindeki eski bisikleti satın aldım parçaların bakımını yaparak uygun fiyata satışa koyuyorum.Toplu alımlarda indirim yapılacaktır.

Kadro 54 cm Carraro Dambiez 915 maşası çelik. maşaya carbon kaplama uygulayacağım daha hoş gözükmesi için ama acilen ilan açmak için bu şekilde tek fotoğraf koyuyorum kaplamayı yapınca detaylı fotoğraf koyacağım .Kadro maşa furş takımı ve sele kelepçesi ile 130 gidon boğazı ile birlikte 150 lira.Sadece kadro istenirse maşasız furş takımı ve sele kelepçesi ile 100 lira.

Shimano R 501 jant seti akort ayarı ve göbek bakımı yapılmış vaziyette yollanacak sadece bir tane tel başında ve jantın üzerinde hafif rahatsız etmeyecek bir sürtme var(resimini koyuyorum) akorduna zararı yok oradaki tel başı değiştirilirse hoş olur.Fiyat üzerindeki iç-dış lastikler(dış lastiklerin bir tanesi rubena diğeri Michelin pro 3) dahil 150 lira sadece jant seti 125 lira.

Resimdeki lastik verilmeyecektir bu lastik te gözüktüğü üzere yırtık var sağlam olan rubenadır bu yırtıklı lastik yerine michelin pro 3 takacagım.(yarı ömründe)

Shimano 105 10 lu sistem 5700 kısa bacak aktarıcı 2 aylıktır üzerinde naylonu duruyor ufak tefek bir iki noktada boya kalkması vardı asetat kalem ile kapattım makaraların durumundan anlaşılıyor zaten fiyat 70 lira.

Shimano sora 34.9 kelepçeli 3400 model ön aktarıcı 20 lira yayın halinden durumu gayet net anlaşılıyor bir iki aylık.

Tiagra 4600 10 lu ruble 2 aylıktır hiçbir sorunu yok.11-25 diş sayısına sahip fiyat 45 lira

tektro fren ayakları 2 aylık fiyat 35 lira

Shimano 3300 (sora ) aynakol 52-39 diş sayısı bbu 26 göbeği ile birlikte 40 lira

Pro lite yol gidonu sıfır ayarında 42 cm fiyat 40 lira

Tughra sele borusu 31.6 çapa sahip fiyat 25 lira

Vader sele sıfırdır fiyat 25 lira

hepsi birlikte alınırsa 530 lira yanında dura ace yarı ömründe zincir de yollanacak.toplu alım olursa da ikram yapılacaktır.....

2. Berkay G.

Berkay G. Aktif Üye

Seviye:
    ö.m gönderdim. fren ayaklarını almak isterim.

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    yazmayi unutmusum.herzaman oldugu gibi soylediklerim disinda birsey fark ederseniz veya begenmeme olursa aynen iade alirim.jantlari biraz once akort sehpasina aldim sac kilindan daha ince ayara gelmis durumdadir problemsiz kullanabilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.