Parça Kaplama...

ömerözeren

İki teker
Tepki
195
İsim
Ömer Özeren
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar bianchi scorpion bisikletime modifiye yapmak istiyorum bana hiç değmez alimnyum al demeyin(bisikletimden memnunum.)bisikletin gidon,aynakollar vs alimunyum renkli yerlerini carbon kaplamak istiyorum.bana düşük maliyetli nasıl kaplarım bi bilgi yardımında bulunabilirmisiniz?konyadayım carbon kaplamayı nereden bulurum?teşekkürler...

Scudo

Hamza Hakkı

Forum Demirbaşı
Tepki
303
Bisiklet
Giant
Otomotiv sanayinde camcılarda veya aksesuarcılarda bulabilirsin. En ucuz orada satılıyor. metresi 70tl. Dokumalı olandan ben de almıştım ,genelde elinde küçük parçalar halinde arta kalan parçalar oluyor uygun fiyata alabilirsin hatta bedavaya bile verebilirler.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
şimdi kızcaksın ama bence yeni kadro al :D çünkü bende o tür bi bisiklet kullanıyorum(salcano nova) rigitlik ve açı olarak kadro arasında çok fark var salcano igmanla bile arasında baya fark var
(link)
eğer bu kadroyu alabilirsen çok iyi olur ister zımparalayıp boyarsın ama kaplama çok daha iyi tabi maliyetli ama.eğer bu kadroyu sevmediysen başka güzel bi hardtail kadro da alabilirsin bazı noname lerde güzel oluyor.eğer fiyat çıkaratabilirsen ve kladro boyu uygunsa bu kadro çok çok güzel
(link)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
ilk olarak flood yaptığım için özür
şu kadro var güzel. (link)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
(link)ki konuda, kaplama ile ilgili daha önce paylaşılmış bir yazı mevcut. İşinize yarayabilir.

Ayrıca, forumun arama kısmına "karbon kaplama" yazarak arama yaparsanız, sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz konular mevcut. ;)

ömerözeren

İki teker
Tepki
195
İsim
Ömer Özeren
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
arkadaşlar tşkkürler:)ama daha az maliyetli folyolar yokmu?

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
burdan sorumu sormak istedim yol bisikletinin furç kapağını, gidon tıpalarını ve sele kelepçesinin siyah carbon folyo ile kaplamak istiyorum nasıl olur sizce? gidon tıpasının parlak olması hiç hoşuma gitmiyor.

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
gidon boğazına felanda yapmayı düşündüm olurmu bilmiyorum. fön makinesiyle şekil alıyormuş ama. birazdan tekzen den alacağım.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@emircan Başbuğ06
Salcano igmanla bile fark var derken ? Salcano igman 2000 tl civarı fark olması normal değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: Ulaş Çavuşoğlu

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bükümsüz düz parçalar güzel kaplanıyor ama düz olmayan yerler ustalık ve ısı tabancası istiyor :)
Ben bisiklette zincir koruyucu takılan yeri kaplamıştım. Bide laptobumu :)https://i.hizliresim.com/dZ15BD.jpg

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
Kardeş ben sana bişey diyeyim mi. Metresi 70 e 100 e folyo alacaksın kaplamakta öyle kolay değil. Sonra aldığın yere veya başka bi yere gidip kaplattıracaksın ki o da ayrı para. Bence git direk ebaydan karbon gidon falan al. Kargosu bedava olan al bi tane. Benim bi arkadaş boğazla gidon entegre aldı ucuz bi fiyata. Gayette hoşumuza gitti. Tabi karar senin

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çeşitli sitelerde 100x127 cm'lik ölçülerde karbon "folyo" satılıyor fiyatı da 20 lira civarı.

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
tekzene gittim ellerinde yokmuş koçtaşada gittim yok. bende son çare koçtaştan düz parlak siyah aldım.kaskı felan kapladım yanlara enes yazdım güzel oldu