Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Parasiyla Bİsİklet Toplayacak Varmi Bana ArkadaŞlar-ankara

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında bakırkadro tarafından paylaşıldı.

1. bakırkadro

bakırkadro Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben yıllar önce giant bir bisiklete biniyordum o zaman türkiye de tanınmıyordu pek yani yıllar önce dediğim 10 sene kadar :eek: onu çaldırdım, onun bunun bisikletiyle idare ettim ama bisikletten hiç anlamıyorum. Yani kadro şuymuş buymuş falan ya da vites takımı gibi. Geçenlerde bir ümit whistler aldım biraz da parasızlıktan. Giant a alışmış olan bünyede bir alerji oluştu. Kız arkadaşıma vericem. Benim sizden ricam şu konuda bana yardımcı olmanız: Ben bir bisiklet yaptırsam, anlayan bir arkadaşa ya da bisikletçiye, alüminyum kadro hafifçe, amortisör istemiyorum (dağda bayırda işim yok düz yol), ama vitesleri ve zincir takımı kaliteli olacak. Sizce kaça çıkar. Ankara'da eğer bu işi anlayan ve bana ikinci el de olabilir hatta tercihen ikinci el bu bisikleti beraber toplayacağımız bir arkadaş varsa o kadar sevineceğim ki. Tabiki emeğini almak şartıyla....
    Cevaplarınızı bekliyorum belki bu kategoride yazmak uygunsuz oldu ama yeniyim forumda bilemedim pek.
    Teşekkürler

2. qeqeqe

qeqeqe Kıdemli Üye

Seviye:
  3. bakırkadro

bakırkadro Üye

Seviye:
    Ama erdoğanlar bisiklette bisiklet toplanıyormu?
    Teşekkürler

4. qeqeqe

qeqeqe Kıdemli Üye

Seviye:
    :) Daha once gitmedim ama Ankara da oluşunuzdan orayı oneririm..Mutlaka oneri yapacaklardır..İlgileneceklerdir..