Param yok bİsİklet almak İstİyorum

EkinTepe

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Bisan
Merhaba arkadaşlar ben bir lise öğrencisiyim ve malum pek bir bütçem yok uygun fiyatlı bir bisiklet arıyorum bisikletin hafif olmasını istiyorum çünkü eski bisikletim hiç araştırmadan almıştım (BİSAN X infra) bayada iyi itelemişti adam ve bisiklet kusura bakmayın bildiğiniz eşek ölüsü gibi benim dikkatimi ümit evulotion ve salcano excel çekti evulotion daha hoşuma gitti ama malum eski model pek bir yerde bulamadım siz neler önerirsiniz.
Şimdiden çok teşekkürler. :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: mehmetsunu
Scudo
Tepki
23
hepsiburada.com da ammaco diye bir bisiklet var. vaya bulabilirsen claudbutkler cbr m700. bu ikisi birbirinin muadili diye bu forumda bir yerlerde okumuştum. aluminyum gövde diyor. 440TL. bence başlangıç için güzek bir şehir bisikleti.

• Beğen
Tepkiler: EkinTepe

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.463
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Sahibinden com. bisiklete bak derim. İkinci elde sahibinin hevesi geçtiği için nerdeyse hiç kullanılmamış ayarda bisikletler var.

Tepki
18
Bisiklet
b'Twin
@mehmetsunu
Tamamen katılıyorum size. Ben de şehir bisikleti aldım, şimdi kafamda acaba yol mu alsaydım falan geçiyor. Galiba satıp başka bir şey alacağım.

• Beğen

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
İkinci el alüminyum bi bisiklet bak ucuza bulursun. Excel metal bi bisiklet ağırdır.
İncele istersen forumdan satılık belki pazarlık işe yarar ;)
(link)

• Beğen

Turan Babacan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.341
Bisiklet
Bisan
Belki 400 TL bile çok gelecek sana. Bütçeni yazsaydın keşke. ^^ Az para ile biraz iyi bir şey almanın tek yolu ikinci el bisiklet.

• Beğen

EkinTepe

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Bisan
@Barış C. Şentürk
Peki ikinci el olarak hangi bisiklete bakmamı önerirsiniz

@Barış C. Şentürk
Peki ikinci el olarak hangi bisiklete bakmamı önerirsiniz

EkinTepe

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Bisan
Ya elbette benim bütçem bu değil ama şöyle bir ilan gördüm sizce bunu alsam tamiri filan dahamı fazla olur yoksa alınır mı bir bakabilirmisiniz
(link)

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
eğer buda alüminyumsa bunuda incele istersen daha iyi gözüküyo
(link)

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
@EkinTepe

ilanını paylaştığın salcano ng 650 gördüğüm kadarıyla baya pas içinde onu toplamaya kalksan en iyi ihtimalle 200-250tl civarı harcarsın.

salcano excel i geçenlerde bir arkadaşa aldık. 300tl ye. bence o fiyata mantıklı bir ürün. tabi beklentilerini düşük tutman lazım.
ancak fiyatına göre iş görecektir. zamanla microshift aktarıcıları değiştirip indexli shimano aktarıcılara geçersen kullanırsın bence.