Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Param hazır bisiklet almaya gidiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Gezgin Berduş tarafından paylaşıldı.

1. Gezgin Berduş

Gezgin Berduş Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Evet, sonunda param hazır (1000 tl) bir yardımsever üye sayesinde tilmen bisiklette sedona 321 olduğunu duydum. Ama eğer yoksa dımdızlak kalmayayım diye sedona 321 e altarnetif bütçeme uygun en iyi bisikleti önerebilir misiniz? Sabit maşa tercihimdir hem daha hafif hem de daha çok asfaltta kullanacağım için. Bir hafta sonra istanbul'dan Balıkesir'e tura çıkmayı düşünüyorum. Hem engebeli hafif dağlık yollar, yaylalar, hem de şehiriçi kullanmayı düşünüyorum. Benim kafamda carraro 224 ile Merida crossway 40 v(daha bulamadım hiçbir yerde yok tilmen e bakmadım ama) var ama sizin önerileriniz benim için çok önemli. Henüz amatörüm.

2. Ender şeker

Ender şeker Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Sedona 321 güzel bir tercih.eğer carraro 225 düşünüyorsanız bianchi touring 713 modeli de bu bisiklet ile aynıdır.o stoklarda oluyor genelde.

3. fatih uygun

fatih uygun Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bence iila sıfır alman şart değil 1000tl gibi bir bütce ayırdysan o pralara trek fx 7.1 7.2 yada scot sub 40, canondale,ghost ve hatta şuan nette satılık mevcut sss bile mewcut 950tl fiyat koymustu ve tertemiz gözüküo ,, yani 1000tl para werip carararo yada sedonanın en baz modeline biniceğime bu saydıklarmdan temiz bir ikinci el almayı tercih ederim ;) aralarında ciddi anlamda fark var çünkü yani şöyle düşünün özetle sıfır bir dacia mı ?ikinci el bir mercedes , bmw mi :) yinede tercih sizin
    çünkü ben carraroda kulandım suan specialized kulanıyorum arada ucurum bir fark war

4. Ali Kerimoğlu

Ali Kerimoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Tilmen bisiklette Sedona 321 var. 17' yada 19' kadro olması gerekiyor. Ellerindeki son 21' olanı ben almıştım.

Bence sıfırda Sedona 321 çok iyi tercih.

İkinci elde çok düzgün bisiklet burması biraz zahmetli oluyor malesef. Yoksa 2. el bir trek yada canondale tabi ki daha iyidir.

5. Gezgin Berduş

Gezgin Berduş Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    yok hocam 17 ile 19 u da almışlar. :D ama o dükkanın sahibinin ismi ne sormayı unutmuşum çok iyi bir insan bana o kadar yardımcı oldu ki hakkını ödeyemem taak arşıdan getirecekmiş bana 2013 model İstanbul'da son 2 tane kalmış birini ben alıyorum. :D çok mutluyum şuanda ya.