Palandöken eteğinde bisiklete bindik

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
Baran abi ile haftasonu için palandöken göletine gitmeye karar vermiştik ama havanın soguk ve yollarda buzlanmalar oldugu için kendimizi tehlikeye atmayıp palandökene çıkıp orada dozerlerin köylüler için açtığı yolda antreman için sürmeye karar verdik.karda sürmek zor oluyor her an dikkatli olmak zorundasın karda bisiklete binmek bazen kumsala batmış teker gibi oluyordu. ben ve baran abi bir kez bisikletlerimiz buzlu zeminde duramadı düştük ama önemli birsey olmadı. ikimizdede eğlenceli ve güzel bir gündü.cep telefonu ile çekebildigim bir kaç resimleride sizinle paylaşmak isterim.palandöken eteğine çıkarken resim çekmedim orada sürerken çektiğim kareler vardı.

Bisikletim ve ben
(link)

Baran abi ve yeni bisikleti. hayırlı olsun diyelim burada güle güle kullansın.
(link)

Güzergahtan bir görünüm.
(link)

(link)

Bisiklet yaparken yanımıza bir çoçuk geliyor ve bize söledigi ilk cümle abiparanız varmı bana para verdin oldu. olmadığını öğrenince vınn kaçtı

(link)
(link)

(link)

Palandöken dağının eteklerinde biz temiz bir hava solurken erzurumun üzerinde girli bir hava görüntüsü.
(link)

(link)

(link)

(link)
(link)

(link)
(link)

havanın soguk olması resim çekmemiz için engeldi geziyi abdurrahman gazi diye devam edecektik ama ayaklarımız üşümesi ile pek fazla uzatmadık.

Scudo

bikermiker

Aktif Üye
Tepki
238
harikalar yaratıyorsunuz. o soğukta bisiklete binmek kolay değildir muhtemelen. ayağınıza sağlık. yeni bisikletiniz hayırlı olsun çok şık bir bisiklet.

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
hocam döktürmüşsünüz yine helal olsun bizim yarşta fena değildi birkaç küçük aksilik dışında iyi idi ön aktrıcıyı dağıttım ama o halde bile 12. bitirdim
haftaya uludağ diğer hafta tekirdağ öyle gidicez bakalım

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Yağmadı ki buraya da şöyle bi kar, tadına varalım iyice :). Neyse, kısmetse haftaya doyacağız kara Uludağ çıkışında Aytekin abimizin de söylediği gibi.

Ayaklarınıza sağlık abiler. Paylaşım için teşekkürler.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
lastikler işe yaradımı aydın abi? bende yeni lastik alıcam,karda kayma yaptımı lastikler?,fiyatını,modelini yazarsan sevinirim,ayaklarınıza sağlık,yeni bisiklet hayırlı olsun .

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@Çağlar Akkoyun

tşkler çağlar. bisiklete binip baran abinin yanına gittiğimmde hava sıcaklığı -15 dereceyi gösteriyordu. soguk oldugu için uzun soluklu binemiyoruz ama yinede bisikletin üstünde olmak mutluluk veriyor.

@AYTEKİN ERZAN

aytekin abi tşkler güzel yorumun için. sanssızlığınıza ramen yarışı bitirmişsiniz tbr ederim umarım bundan sonra öyle aksilikler yaşamzsınız. haftaya uludağ tırmanısı sabırsızlıla bekliyorum.

@Haşim Okyay

Haşim tşkler yorumun için. kar oraya gelmiyorsa sen kara gel buraya misafirim ol. tabi siz bu haftasonu uludağ yapacaksınız şimdiden başarılar diliyorum.

@Onur Kahraman

tşkler onur yorumun için. lastikler çok işe yaradı. lastiklerin dişleri sağlamdı karda yol tutusunu iyi tutuyordu bisikletim üerinde ırc lastikler var bisiklti aldıgımda üzerinde vardı fiyatını bilmiyorum.ama hafif ve sağlam lastikler tavsiye ederim sana. karda lastiğim resiminide çekmiştim gösterim

bu benim lastikler
(link)

buda baran abinin kış lastiği. lastik dişlerii çok ii karda yolu çok ii tutuyor.
(link)

bol pedallı günler

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
Aydın ne soğuktu ama -15 in altında bisiklet sürmek prensibim değil ama ne yapalım evde de patladık ha bu arada arkadaşlar hidrolik frenler -18 derecede gayet iyi çalıştı.

• Beğen
Tepkiler: AydınGünaydın

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Memlektimden beyaz kar manzaraları görmek güzel.Sizin o soğukta bisiklete binebildiğinizi görmek daha da güzel:)

Teşekkürler Aydın teşekkürler Baran Hocam

• Beğen

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
palandöken'in soğuğu'nu buradan hisseder gibi oldum :) ellerim donacak sanki.

tüm gezileriniz böyle güzel geçmesini dilerim,ayrıca o kadarda cimri olmayın azcık karda bize gönderin. :eek:

Nail USANMAZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.175
Bisiklet
Specialized
Fotoğraflar çok güzel. Zor da olsa bisiklet kullanabiliyorsunuz, tebrikler.
Amortisörlerinizde bir problem yaşıyormusunuz?
Paylaşım için teşekkürler.Hoşçakalın.

• Beğen

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
@bisikletseven

@halil atalay

Tşkler arkadaşlar bu güzel yorumlarınız için.

@Şahin BULUT

biz sana tşk ederiz şahin zaman ayırıp yazı yazdığın için.

@Nedret Günaydın

tşkler nedred vallahi elimizde olsa bu karı paylaşmayı cok isterimm sizlerle. burada bu sartlarda binmek hakkaten zor ama bisikletn üsttünde olmak bizi mutlu kılıyor.
saygılar uludağ içinde başarılar

@Nail USANMAZ

Nail hocam tşkler amortisörle de ikimizde bir problem karlılaşmadık baran abinin hidrolik frenleri -18 derecede gayet iyi çalıştı. saygılar

Tepki
4
Aydın abi canın yiyim bir günde beni al yanına bisikletim yok ama yanında koşarım. Yap şu sınıf arkadaşına bir kıyak. Bende sana elewen 12 de kıyak yaparım. :)))

• Beğen

aulubey

Üye
Tepki
15
Aydın abi çok hoş gezi olmuş karda sürmekte ayrı bir zevki vardır. Gezilerinizin devamını 4 gözle bekliorm. Ayrıca baran abi yeni bisikletin çok güzel hayırlı olsun bol pedallı günler...

İlker Eren

Aktif Üye
Tepki
52
Çok keyifli olmuş. Bende bu aralar Palandöken cevresini turlamak istiyorum ama sizin bu rotayı tanıyamadım. Bilgilendirirseniz sevinirim.

• Beğen