Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Packard Bell Mini Dizüstü Bilgisayar SADECE 320 TL

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Yusufhan CANALTAY tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Yusufhan CANALTAY

Yusufhan CANALTAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Packard Bell ZE6 Model ikinci el satılık Mini Dizüstü PC. Böyle bir bilgisayar için çok uygun fiyat !!! ACİLDİR. PERŞEMBE Gününe kadar vaktim var.

Bilgisayar Almanya'dan gelmişti. İçerisinde Windows 7 Starter Almanca kuruluydu. Üzerine sadece Türkçe Dil Paketi yükledim.

Kendi dizüstü bilgisayarım olduğundan dolayı neredeyse hiç kullanmadım diyebilirim. 2 ay kadar da bir arkadaşın PC'si bozuk olduğundan ödünç vermiştim. Sadece o zaman m.office ve internet için aktif kullanıldı.

Şuan gayet güzel ve hızlı çalışıyor. Çok hafif ve şık bir bilgisayar. Sesi benim büyük ASUS dizüstü PC'den çok daha iyi nedense... Pili oldukça uzun gidiyor. Dün %100 halde pil bitene kadar youtube'dan görüntülü müzik çaldım 4 saat 15 dk kadar dayandı, tam bitmesini beklemedim... Bu PC'lerde pil dayanma süresinin zamanla artığını söyleyenler var. Ben çok kullanmadığımdan bilmiyorum ama bazen pil bitiş göstergesi 5 saat 40 dk oluyor. Anlık kullanıma göre bitiş süresini hesaplıyor. Daha çok ofis ve internet için kullanacağınızdan 5 saat dayanacağını öngörüyorum. (6-cell Li-ion Battery)

Resimlere bakınız. USB Girişi, hafıza kartı girişi, kablolu bağlantı girişleri mevcut. Yanında çok güzel bir taşıma çantası da veriyorum.

Klavye resimlerden de görüldüğü gibi almanya'ya göre dizayn edilmiş. Ben türkçe kullanıma göre tuşların yerini bildiğimden hiç ama hiç zorluk çekmiyorum. Normalde klavyeye bakmadan yazabilenlerde hiç zorluk çekmez. Zorluk çekerim diyen varsa 50 TL 'ye türkçe klavye satılmaktadır. Google'a Packard Bell ZE6 yazın direk göreceksiniz. Onu satın alıp, takabilirsiniz.

Yeni bir windows sürümü yüklenebilir diye düşünüyorum. Çok anlamam. Benim sonradan kurduğum türkçe dil paketi bilgisayarı biraz yavaşlatıyor olabilir. Almanca rahat kullanabilirim diyen varsa dil paketini silebilir veya direk format atarız PC çok daha hızlı çalışır.

Alırken zaten bilgisayarı, nasıl çalıştığını falan inceleyeceksiniz.

İstanbul içi elden teslim tercihimdir.

Ekli Dosyalar:

2. Thorn

Thorn NOMAD

Adı:
    Deniz Kaynakçı
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    ne kadar diyosun fiyatına

3. Yusufhan CANALTAY

Yusufhan CANALTAY Yeni Üye

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    Fiyat 320 TL

İNDİRİM, 290 TL. Cuma gününe kadar vaktim var. Aklında olan ama araştırmada olan varsa ve güneşliye yakın oturuyorsa PC'yi inceleyebilir. Acileyeti var...
    Teşekkürler,

Ürün satılmıştır. Konu kapatılabilir.
    Teşekkürler Admin.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.