Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

P.tesi - Salı Bolu-Yedigöller den Ankara'ya gitmek isteyen ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Özgür K. tarafından paylaşıldı.

1. Özgür K.

Özgür K. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Aklımda böyle bir tur olmadığından hiçbir plan-hazırlık yapmadım, ama bir tur arkadaşı bulursam her engelin aşılabileceğini düşünüyorum. Zaten kısa bir tur. P.tesi yada Salı günü otobüs ile Bolu'ya gideceğiz. Oradan Yedigöller Milli Parkında 1 gün kamp yapacağız, ardından 2 gün içerisinde de Ankara da olacağız. Ben Ankara dan Kırıkkale'ye devam edeceğim. 2-3 gün Kırıkkale de kalıp, dönüş için otobüs bulabilirsem otobüs ile İstanbul'a döneceğim. Bulamazsam ama Ankara dan yada yakın bir yerden tur arkadaşı bulabilirsem Nevşehir'e doğru(eşlik edecek kişiye göre her yön olabilir :) ) pedallayacağım. Birkaç gün o civarda bir tur yapıp, duruma göre mesafeyi uzatıp-kısaltıp otobüs ile İstanbul'a döneceğim.

Bu şekilde bir tur yapsam eşlik etmek isteyen var mı ? Tek başıma gitmek istemiyorum, yollarda köpek sayısının fazla olduğunu duydum.

Benim için bu turda olması gereken şeyler. 1 ) Yedigöller de 1 gece kamp yapmak 2)Çarşamba- Peşembe-Cuma günlerinden birinde Ankara da olmak. Bunun dışında tüm plan değişebilir, fark etmez.

Eğer eşlik edecek bir kişi bulabilirsem Gökhan abinin sattığı kamp setini alacağım. Bisiklet ekipmanlarım var, kamp ekipmanlarım var.

Tur sadece eşlik edecek bir kişi bulunursa ve bagaj-heybe ikilisini alırsam gerçekleşecek.

Kimler eşlik etmek ister ?

2. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar dostum bizde bayramın birinci günü kısmetse sabah safranboluda olucağız 4 kişi aracla safran boluya gecicezz..ordan foto falan cektikten sonra.aracla tekrar boluya dönüp yani boluda bayramın birinci günü saat takribii öglen 1 veya engec 2 gibi bisikletle cıkışlı 7 göllere gecicez 1 gün kamp atıp 2 gün gölcüğe gecizezordan aladağlara gecip 1 günde orda kamp atıcaz ordanda abantta gecip 1 günde orda kamp atıp ordanda pazar günü istanbul dönüşü gercekleşecekk...rotamız bu denk gelebilirsen eğer.bizimlede gecebilirsinnn

3. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar Yedigöllerde göllerin kenarında kamp kurmak biraz sıkıntılı olabilir... Bekçiler sıkıntı yapabiliyor... Kamp kurmak için ücrette talep edebilirler... Bilginiz olsun... Diğer husus yedigöllerde yiyecek temin edebileceğiniz bir yer ben gittiğimde yoktu... Bu konudada tedbirli olmanızda yarar var...

Yedigöller'den Ankara'ya gelirken Mengen üzerinden gelebilirsiniz... Yedigöller'den Mengen istikametine geçmeniz gerekecek... O rotada pek bi köpekle karşılaşmazsınız..

4. haceli yılmaz

haceli yılmaz Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    teşekkürler detaylar için son 2 gün kaldııı....