Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Özür Mesajı

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Abdullah T. tarafından paylaşıldı.

1. Abdullah T.

Abdullah T. Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,

İki gün önce felan bit pazarlarını araştırıyordum ve iki tane falan konu açmıştım.Sanırım yanlış anlaşıldım.Bazı forumdaşlarım beni bit pazarından herhangi birinin dişinden tırnağından arttırdırıp aldığı bisikletin çalıntısını alıcağım sandılar.Asıl amacım halbuki İstanbul'da varsa gidip görmek fiyatları felan öğrenmek ve belki yakın illerdeki birisinin bisikletidir çekip forumda paylaşıyım dedim.Ağlayanın malı bana yaramaz çalınan bisikletin sahibi bana bir ton beddua eder zaten :cool: Neyse beni yanlış anlayan birisine ters cevap verdiysemde özür dilerim.(Bu arada ikinci el mtb bölümüne 4 gün sonra felan konu açacağım hızlıresim linkini alıyorum resim direkt çıkmıyor o konudada bir arkadaş yardımcı olabilirmi boşuna konu açmak istemedim :))

2. Raşit S

Raşit S Bisikletkolik

Seviye:
    Abdullah, fazla alçakgönüllü davranıp mahcup ettin milleti. Bit pazarındaki bütün düşük fiyatlı bisikletlerin çalıntı olma ihtimali yoktur. Bu bir..

İkincisi, o bisikletler parçalanıp satılsa ve senin de diyelim bir arka attırıcıya ihtiyacın olsa almaz mısın? Alırsın.

Biz arabamız için yedek parçacı, çıkmacı bir sürü yer dolaşıyoruz, orjinali pahalı olduğu için veya piyasada olmadığı için, o arabaların çalınıp parçalanmadığının garantisini kim verebilir, ben bunu araştıramam ki.

Ayrıca, insanlar bazen o kadar paraya sıkışır ki 100 bin dolarlık arabasını 50 bin dolara satabilir veya evini. Banka borcu varsa hatta daha düşüğüne. O bisikleti sahibi belki satmıştır, belki hacizlenmiştir belki belki...