Özellikle Batı, Birazda Orta, Azıcıkta Doğu Karadeniz Turu

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese selamlar...

1 Temmuz civarında (+- 2, 3 gün olabilir) Bilecik'ten tura başlamayı düşünüyorum. Daha önceden 1 yıl kadar Rize'de yaşadım, o nedenle daha çok Batı Karadeniz'de Sinop, Bolu, Zonguldak, Kastamonu, Karabük gibi yerlerden geçip, Samsun'a varmayı ardından Ordu ve Giresun'u geçip ya direk Trabzon üzerinden Rize'ye yada Gümüşhane, Bartın üzerinden Derebaşı virajlarınıda gözüm yediği takdirde bu yoldan Rize'ye ulaşmayı planlıyorum. Rotaya tamamiyle bağlı kalmam söz konusu değildir tabi ki :) Rize'de bir kaç gün kaldıktan sonrada Gürcistan turu için arkadaşlarımla bulşmak üzere Ardahan'a pedallayacağım.

Konaklama olayını uygun bulduğum öğretmenevlerinde (öğretmenim bu arada) yada çadır olacak şekilde düşünüyorum. Ekipman ve zaman konusunda sıkıntım yok.

Katılmak isteyen arkadaşlar olursa memnuniyetle beklerim. Dediğim gibi tarihlerde, rotada esnek sayılabilir. Benim başlıca amacım görmediğim yerleri görmek ve bisiklet üzerinde olmaktır. Bu bağlamda, katılmak isteyen olursa bu bölgeler olduğu sürece baştan planlama bile yapabilirim.

Son olarak acelem yok, rüzgar arkanızdan essin :)

Scudo

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
Diyelim siz öğretmen evinde kaldınız , yanınızdakiler ne olacak ? Diye düşündüm. Katılacağımdan değil ama merak ettim :D

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Şimdi garip bir soru bu. Hangi açıdan sordunuz anlamadım ama öğretmenevleri sadece ögretmenler için değildir. Genel, kamu vb. kullanıma açıktır.

• Beğen
Tepkiler: E.E

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
@Melih AÇIK Bilmiyordum bilgilenmiş oldum. Orduevi gibi sandım (sadece askerler kullanıyor diye biliyorum)

Melih AÇIK

Daimi Üye
Tepki
97
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Öğretmenevinde öğretmenlere fiyatlar daha uygun tabi oyle bir ayrıcalığımızda yok değil :)

• Beğen
Tepkiler: E.E