ÖZEL YAPIM MAKİNE (MOSSO DJ) 2007 BİSİKLET ( seda bisiklet team )

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
saol emre.ihşallah sende böle bi makina toplarsın...

Scudo

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
hayırlı olsun güle güle kullan.kadrona bayıldım gerçekten.fakat geri kalan parçalar pek oturmamış zaten diğer arkadaşlar gereken açıklamaları yapmış ama olsun yinede güzel olmuş

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
dedigim gibi ben dj le fr birleştirdim her 2 potansiyel için yaptım ben bu biskleti.yorumların için saol...

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
kardeş kadron çok güzelmiş walla çok hoşuma gitti fakat diğer rapide ve o jantlar bisiklete olmamış bence bence oturağındada bir sorun yok herkes rahat ettiği şekilde kullnamalıdır diyorum

ahmetttt

Forum Demirbaşı
Tepki
43
hüsrev hayırlısı olsun kardeşim güle güle kullan kazasız belasız

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@athletic

o jantlarla 1.5m den atlayan bizim ortak bir arkadasimiz. kac kere atladigini bilmiyorum o kadar cok atliyip ziplar kendisi, atladigi yer duz olmasina ragmen hicbirsey olmuyor
yani iyi ve saglam bir jant, gorduklerime inanma gibi bir huyum vardir :)

bu arada kardes bisikletin super bende cok begendim, o jant setinden alicaktim bende ama disk uyumlusu cok pahali :(
o yuzden alamadim. ama cok guzel cok begendim bisikletini.
gule gule kullan, kazasiz belasiz hayirli surusler atlamalar ziplamalar ve daha bircok sey :)
gorusmek uzere

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
walla rapide zaten atlama maşası kadroda dj oldugu için biribirini tamamlıyor.jantlara gelincede jantlarda atlamaya uygun oldugu için uymayan bi parça yok bana göre yorumların içinde teşekürler [L.O.R.D ]...

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
yorumların için çok teşekürler msconfig.zaten bu jantları kullanan ve gören biliyo senin gibi nasıl saglam oldugunu görüşmek üzere...

Berkay Benli

Daimi Üye
Tepki
235
Ben o jantın linkini espiri olsun die yolladım aslında. Atakanında dediği gibi deemax jantlar gerçekten çok pahalı ayrıca Hüsrevin jantları gayet iyi en az problem çıkartan jantlardan yani öyle ikide bir ayarı kaçıp rahatsız edecek bir jant değiL:D

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
dedigim gibi bu jantları gören zaten biliyo berkay gibi nasıl oldugunu.ne demişler görünüşe bakarak konuşmıcaksın.berkay yorumun içinde saoll...

Tepki
27
slm bılader demek snden sedaya takılanlardansın bn sni gördüm sanırım bisiklet hiç yabancı gelmedi buarada o seleyi bncede o şekilde (ön kısmı yukarı bacak şekilde) yapmalısın olması gereken bu hade kib.

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Arkadaşım bisikletini güle güle kullan.Görünüş olarak kesinlikle süper bir bisiklet.Fakat kendi kanımca o jant setine yazık edersin gibi geliyo.Ben kullanmadım fakat görünüşünden daha saglam bir jant seti oldugunu duymuştum.Ama bu xc şartları için geçerli.İş atlamaya gelince kısa zamanda çok yıpranabilir.Yani o jant setine o kadar para saydıktan sonra kısa zamanda heba olması seni malii açıdan çok yıpratabilir.

Tekrardan güle güle kullan bisikletini.Çok şık bir bisiklet olmuş.Son olarak kadroyu nereden kaça aldıgını ögrenebilirmiyim?

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
yorumların için saol.kadroyu ve bütün parçalara seda bisikletten aldım.yeri karşıyaka iskelinin orda almak istersen ordan alabilirsin...

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
bisikletin direksiyonunu ve sapnını deiştirdim borla aldım en yakın zamanda fotolarını koyacagım...

m80

Üye
Tepki
2
Bisikleti yakından gördüm süper. Cantların çok güzel çok beğenerek aldın kalsın üztünde.

hsrv_khy

Daimi Üye
Tepki
241
bu da yeni aldıgım direksiyon biras foto kalitesi düşüktü ancak telefonla bu kadar oluyo...(link) ......buda sap (link)