Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Özel Mesajlar Hakkında_???

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Süleyman Onur Dülger tarafından paylaşıldı.

1. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba moderatörlere sesleniyorum:
    Acaba özelmesaj sayısı artırılabilirmi?Bu mümkünse inanın çok yararlı olur.Hergün mesaj siliyorum sürekli doluyor 100 msj.ve bazen yanlış msjlar silinebiliyor.BU gibi sebeplerden dolayı sayı 150-200 gibi olsa.Tabi bunun imkanı varsa çok iyi olmazmı?Mesela biri ilan veriyor özelden ulaşın diyor,gönderemiyorsun kutusu dolu.Neyse böyle bir ihtimal varsa ve yapılırsa bence mükemmel olur selamlar MTB-BiKE

SoldieR52, ZekiAlper ve Bertann bunu beğendi.
  2. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok önemli bir konuya deyinmişsin Saygılar

3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    sanırım bunu arttırmak için forum databasesinde yer olması gerekir.eğer varsa ve arttırılırsa güzel olurfakat bnce 100 msj sınırı gayet makul. bazı sitelerde bu sayı 50lere hatta 25lere düşüyor ;)

4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    100 mesaj neyinize yetmiyor ya, gizli gizli iş mi çeviriyonuz siz yoksa :p :D

İbrahimBAKAN bunu beğendi.
  5. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    kutusuu 100 mesajla dolduran için pek bir sey farketmez 150 olsa 200 de olsa doldurur silmeye üşenir bence.

İbrahimBAKAN ve gurkankas bunu beğendi.
  6. Bertann

Bertann Kıdemli Üye

Seviye:
    Bencede Kapasite attrılmalı... Evet haklısınız bazı sitelerde 50 25 hatta 10 a kadar düşebiliyor. Tabi bunlar yeterli Webalanı olmayan siteler için. Bence Bisikletforumun 200 300 Hatta 500e Mesajlık kapasiteye çıkabilcek kadar sağlam bir Webalanına sahip olduğunu düşünüyorum.

Süleyman Onur Dülger ve gurkankas bunu beğendi.
  7. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Gönderilmiş öğeleri de silmeyi unutmayın, bir de 100 mesajı silmeyip ne yapılırki :) saklamanız gereken önemli mesajlar varsa bir txt dosyasına copy-paste yapıp silinebilir. Bence 100 mesaj kapasitesi fazlasıyla yeterli herkese...

8. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Ozel mesaj bolumunde, en alttaki secenekten tum mesajlarinizi text veya excel dosyasi olarak yedekleyebilirsiniz. Ardindan da mesajlarinizi silebilirsiniz. 100 mesaj sayisi oldukca iyi bir rakam, cogumuzun cep telefonlari bile bu kadar cok mesaji bir arada tutmuyor ;)

Ayrica 200 olan mesaj sayisinin, yuku 2 katina cikartacagini da unutmayalim lutfen. 100"u doldurup temizlemeyen birisinin 1000 olsa da yine temizlemeyip dolduracagina ben de inaniyorum bu arada...

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
  9. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    tamam sizde haklısınız hatta hepiniz haklısınız ancak,benim tam olarak demek istediğim şu:yani silmeye üşenmek değil,2-3 günde bir temizliyorum yanlış bir mesajı bir işaretlersek eyvah.Onun telefon numarası bumuydu?Şunun msnsi bumuydu gibi sorunlar çıkıyor,şu excel olarak yedeklemeyi anlamadım ancak bi deneyeyim öyle birşey varsa yeter de artar zaten teşekkürler,bu arada benim telefonum 42 tane mi msj alıyor,forum da oldukça iyi bu konuda:D

10. Bertann

Bertann Kıdemli Üye

Seviye:
    Haftada 1 kere silmek var ayda 1 kere silmek var. Bu aynı telefonunuzdan hergün mesaj silmeye benzer. Eskiden haftadan haftaya mesaj siliyordum Şimdi yeni telefon aldım Aydan aya siliyorum. Ama sonuçta siliyorum.