Özceylan bisiklete teşekkürler

Haydar1912

Aktif Üye
Tepki
62
İsim
haydar
Bisiklet
Merida
@k. ahmet herzamanki gibi problem bende neye elimi atsam sıkıntı çıkıyo herkesin gönderileri ertesi gün eline ulaşmış benim sipariş 24 saat oldu ama hala kargoya verilmedi :D

Scudo

Luccini

Üye
Tepki
14
İsim
Fatih A.
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Özceylan Bisikletle ilgili bir memnuniyetimi ben de paylaşmak istedim neden çünkü bu tür ilgilii,saygılı,müşteri yanlısı,yaptığı işe önem veren ve güvenilir satıcılara ve esnafa sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum. Bende 2016 yaz sonu ilk bisikletim olan Giant Talon 27.5 ve 5-6 parça aksesuarı internet siteleri üzerinden sipariş verdim. Gerek sipariş öncesinde fiyat konusu vb. konular olsun gerekse sipariş sonrasındaki süreçte benimle dürüst ve sabırlı bir şekilde çok ilgilendiler, kafamda hiçbir soru işaret kalmadan bisikletimi aldım ve kullanıyorum. Hala da en ufak bir şey lazım olsa başka yerlerdeki fiyat farkına bakmadan gerekirse 3-4 gün kargo sürecini bekleyip Özceylan Bisikletten alıyorum. Bozulmadan hep böyle kalmalarını ümit ediyorum. Teşekkürler Özceylan Bisiklet

mfurkan

Forum Demirbaşı
Tepki
551
İsim
Furkan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@KüFürbaz Haydo Bence arayın sorun. Bir sıkıntı çıkacağını zannetmem ama belli de olmaz tabi :)

amasseia

Forum Bağımlısı
Tepki
3.784
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
IMG_20190618_171649.jpg
Merida marka gözlük ve Giyo road 120psi pompa aldim, almadan önce tereddütlerim vardi ama yanılmışım. Kendilerine çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım, paketleme falan da bayağı ozenmisler ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Atasoy

krgym07

Üye
Tepki
2
İsim
Seyda
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Özceylan bisikletten 3. alışverişimi yaptım. Bütün siparişleri hemen kargoya verdiler. Öbür gün elime ulaştı. Paketlemeyi de özenle yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim.

Emre Yönlüer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.174
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Ben de XLC km saati almıştım. Gerçekten iyi bir firma :harika: :)

Aybek Cihan

Forum Bağımsızı
Tepki
2.867
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Üç kez alışveriş yaptım. Hiç sıkıntı yaşamadım. En son aynakol almıştım. Piyasadaki en iyi fiyattan hem de.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Piyasada bulamadığım bir ürün kendilerinde vardı üstelik indirimliydi. Ben almaya üşenirken indirimleri bitti. Mesaj attım, bana özel indirim kodu gönderdiler. Kendileri ile tanışmaya konyaya gideceğim.

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güvenilir esnaf. Bir kaç alışverişim oldu tavsiye ederim, başınız ağırmaz.

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
Evet fiyatları çok uygun bende daha önce slx fren seti almıştım. Bu fiyatlara bize ürünleri sunduğu için teşekkürler

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün teslim aldığım kargo paketinden sonra (link)'in bir kez daha doğru tercih olduğunu gördüm.
Keyifle konuyu güncelleyerek, teşekkür ediyorum.

EnginK.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.536
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben de dün Özceylan Bisikletten yol ayakkabısı ve spd pedal sipariş etmiştim. Bugün elime ulaştı. İletişimleri gayet iyi ve paket özenliydi. Buradan alışveriş ettiğim için memnunum kendilerine teşekkür ediyorum...

münferit vagon

Daimi Üye
Tepki
581
İsim
Ali
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
12 Ağustos sabahı siparişimi verdim, ödememi yaptım. Aynı gün öğleyin onaylandı. Ertesi gün kargoya verildi. 14 Ağustos, yani bugün elime geçti. Lastik sipariş etmiştim, katlamadan güzel şekilde paketleyip göndermişler. Teşekkür ediyorum buradan. Güzel bir alışverişti.

HakanAydn

Forum Bağımlısı
Tepki
6.236
İsim
Hakan
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Özceylan 10 numara esnaf...Bir çift CST lastik almıştım uygun fiyatlı, bombe yaptı ve bisiklet sürekli sekmeye başladı. Firmaya durumu ilettim ve birkaç resimle sorunu görmelerini sağladım..Üste para vererek maraton almayı teklif ettim, kabul ettiler..Sonrasında önceden aldığım CST leri geri göndermeme gerek olmadığını söylediler ve onların bu jesti sayesinde genç bir arkadaş ta CST lerden istifade etti...

mamikurkcu

Üye
Tepki
13
İsim
Muhammed Ali Kürkçü
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bizzat bayiden yaptığım alışverişlerde çok yardımcı oluyorlar ve samimiler. Konya'nın en eski bisikletçilerindenmiş. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz fiyatlar çok uygun olur büyük oranda.

brky1905

Cycle to stay alive
Tepki
594
İsim
Berkay A
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Özceylanın internet satışları baya iyi galiba mağazaya gittiğimizde hiç ilgilenmedi yüzümüze dahi bakmadılar.