Ovis Ammon Anatoliaca

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
mükemmeliziyet.. böle bi kelime yoktur heralde oda sizde var.. özel p.m. atmıştım..

bir gün.... nuhuh..nuhuhhaah hahha

Scudo

Samet Saglam

Forum Bağımlısı
Tepki
127
http://i295.photobucket.com/albums/mm134/mygirgic/koyu34.jpg

Ahada masum br kangal :D

Teknik resim bilgileride hani süper olmuş valla. İlgilenene :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@robotix

O kangalın (ki bence hala masum) Ahmet hoca kendisine kızdıktan sonra korkudan ne yaptığını söylesem valla köpeğe sen de acırdın. Ahmet hoca bunun da resmini çek dedi de hayvanı utandırmak istemedim ele güne karşı, internet ortamlarında falan.. ;)
Ahmet hoca kendisine bağırdıktan sonra hayvan küçük ç.. falan değil haa... resmen k... sını yaptı. (Daha açık yazmaya forum kuralları müsade etmez, iyiki de etmez :))
Neyse, hayvanı korkudan o halde görünce
Acıdım... üzüldüm... ama birşey yapamadım o onun için

Zira elden bir şey gelmez..
Ahmet hoca kızmış bir kere köpeğe...
ya bir de bize kızarsa...

Köpeği yemediğine şükrettik ekipcek.. zira açtı da.. hoca yani.. :cool: :cool: :cool:

Ekibin hepsi bu olaya şahit. İşte sana yemin. İnanmazsan ogünkü ekipteki herkese tek tek özelden sor. "Ahmet hoca kızınca köpek ne yaptı diye? Ama kızdırmadan sor ".. ;)

mtb_by_rm

Üye
Tepki
46
s.a. abi hayırlı sabahlar. biliyorsunuz çalışıyorum we hafta sonları kafa dağatmaya ihtiyavım war. we bende sizler gibi bisiklet üstünde mutlu olan nadir insanlardan biriyim... amlamadığım şuki neden ben çağırlmıyorum yawwwww. bende gezzmek tozmak koyun saymak dedenin çantasını taşımak istiyorum... :( :( :(

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@mtb_by_rm

Bayram, (sevgili Bayram bak kızmadan söylüyorum :mad: ) :)

Çağırılmama diye bir şey yok.. Hatta milleti çağıracağız diye dilimizde tüy bitiyor. Eğer
-"ben yine de duymuyorum Mesut Abi" diyorsan varsa kulaklarındaki mp3 kulaklığını çıkar o zaman. :cool:

Bu forumun iç anadolu başlığı içinde Konya alt başlığı altında her hafta sonu nereye gideceğimizi taaa 3-5 gün öncesinden yazıp bildiriyoruz.
Lütfen bir zahmet o sayfayı da ziyaret et. Yoksa savaş aletlerimizi kuşanıp tüm ironman ekibi olarak senin işyerine bir sefer düzenleyeceğiz. :)

Eğer bu notumu okuyacak olursan senin için özellikle buradan bir daha söyleyeyim. Aşağıdaki anonsu buraya özellikle senin için yazıyorum BAYRAM. Duy sesimi...
Bu pazara sabah 6 da valilik binasının karşı sında (yeraltı kuyumcular çarşısı giriş kapısı) buluşup 5-6 saatlik ve yaklaşık 130 km. lik bir gezi yapacaz.
Okey?

Tepki
5
bu güzel gezi ve fotoğraflar için ironmanları kutlarım..doğanın güzelliği ve yorumlar harikaydı..teşekkürler

Tepki
671
Mesut Hocam,
Her zaman ki gibi geç kaldım ama ancak şu an müsait oldum. nede olsa dede lik işte fotolar ve güzel yorumların için teşekkürler. izleyince tekrar aynı parkuru pedallamış gibi oldum sana. Ahmet hocaya ekipdeki herkese ve bilhassa bizleri izleyip motive eden forum bağımlılarına kucak dolusu sevgiler, selamlar.
DEDE

Tepki
24
İsim
baran akdağ
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Carraro
@Mesut Girgiç

bende böyle şeyler yapmak isterim ama iki nedeni var
1)benim bisikletim o yollara dayanamaz çünkü yolda giderken kendi kendine dağılıyo(sebep benim bakım yapmamam değil bisikletimin kaliteli olmamas)
2)En önemlisi yaşımın küçük olması(eğer ben gelmek istesem bile ailem izin vermez(yaşım bu arada 12 dir)

not:yazım yanlışları sebepiyle özür dilerim

• Beğen
Tepkiler: tuncdemir

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Koyunlar bahane Ironlar şahane,
Her gezi yepyeni bir hikaye.
Okurken sıkılmaz mı insan bir kere?
Allah hepsine güç kuvvet vere...

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
eliniz ayağınız
gözünüz gönlünüz
dert gam görmeye

gerek bisiklete gerekse doğaya dair fotoğraflarınızı ilgi ile sevgi ile hasret ile izledim. teşekkürlerimi arz ederim.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
çok güzel gezi olmuş tebrikler.bu koyunların yavruları çok güzel olur belgeselde görmüştüm:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
memlekete sahip çıkmak birazda onu belgelemekten geçiyor. yeni çalışmalarınızı bekliyoruz. tebrikler

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@cezaaa

12 yaşında bu bilinç ve bu heves...:) :) :)

Ben 12 yaşında neler yapabiliyordum yada neler hayal edebiliyordum acaba?
Gerçekten tebrikler.
Bize katılmana ailen izin vermiyorsa, ailenle birlikte katıl bize.. :) ;)

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
abi sana hayranım yaa şöyle göbeğime bi imza atsan :D:D:D:D:D gerçekten gezilerini çok büyük bi zevkle takip ediyorum gerçekten çok süper bi ironman sın abi diyecek başka bişey bulamıyorum :D gezilerin devamını bekliyoruz

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Abdullah Hakkı

Tabi imza atarım. Ama hangi göbeğine... ???
Ön göbeğe mi, orta göbeğe mi (ki buna aynakol da denir) yoksa arka göbeğe mi(Rubleli olan yani) :D

Abdullah'cım güzel ve enfes esprili mesajın için teşekkürler. Bizim ekibin her şeyi tam. Sadece senin gibi esprili elamanı eksik. ;) :)

Batum23

Üye
Tepki
12
Çok güzel bi konu olmuş gitmiş görmüş kadar olduk :) gidip göremesekte :D genel kültürümüz gelişti :) teşekkürler

bianconero

Aktif Üye
Tepki
56
çok harika bi gezi olmuş.. ben nasıl daha önce gözden kaçırmışım ki bunu.. tüm gezilerinizi hevesle takip ediyorum.. devamını bekliyorum..